Zamknij

Lana Del Rey wydała nowy album. Możesz wygrać go dziś w Radiu ZET!

Redakcja
21.07.2017 11:51

Od kilku lat amerykańska artystka podbija świat swoim niezwykle charakterystycznym brzmieniem, wyjętym wprost z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Właśnie wydała swój czwarty album „Lust For Life”, który możecie dziś wygrać na antenie Radia ZET!

Lana Del Rey wydała nowy album. Możesz wygrać go dziś w Radiu ZET!
fot. mat. prasowe

Eleganckie kompozycje, aksamitny wokal i wszechobecna melancholia. Lana Del Rey wraz z nowym albumem kontynuuje swoją drogę artystyczną. Po raz kolejny artystka zabiera swoich słuchaczy w świat pełen emocjonalnej muzyki.

Wygraj krążek „Lust For Life” w Radiu ZET!

Czwarty album jest już dostępny w sklepach. Na krążku znalazło się szesnaście nowych kompozycji, w tym utwory z The Weekndem czy A$AP Rockym.

Płytę Lany Del Rey, której oficjalnym patronem jest Radio ZET, możecie wygrać dziś na antenie naszego radia. Wystarczy, że będziecie czujni!

Już w sierpniu polscy fani będą mieli okazję usłyszeć nowe kompozycje na żywo. 19 sierpnia artystka wystąpi w ramach Kraków Live Festival 2017. Więcej szczegółów tutaj.

Lana Del Rey: niespodziewany sukces i rosnąca popularność

O Amerykance zaczęło robić się głośno w 2011 roku, kiedy wyreżyserowane przez nią teledyski do utworów „Video Games” i „Blue Jeans” stały się wielkimi internetowymi hitami. Mimo że rok wcześniej wydała swój debiutancki album, jeszcze pod innym pseudonimem, jej wielka kariera rozpoczęła się dopiero wraz z premierą krążka „Born To Die” w styczniu 2012 roku. Płyta odniosła ogromny międzynarodowy triumf. W samej Polsce sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy i pokryła się diamentem.

W następnych latach Lana Del Rey wydała albumy "Ultraviolence" (2014) i "Honeymoon" (2015), które także odniosły spory komercyjny sukces.

5 utworów Amerykanki, które warto znać

Dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy artystka obchodziła niedawno swoje 32. urodziny. W związku z tym zaprezentowaliśmy zestawienie pięciu interesujących utworów jej autorstwa, które naprawdę są warte uwagi. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/PK