Zamknij

Lady Gaga kończy 33 lata. Jeszcze niedawno wyglądała zupełnie inaczej [FOTO]

Piotr Krajewski
28.03.2019 14:33
Lady Gaga obchodzi 33 urodziny stare zdjęcie z 2007 roku FOTO
fot. Youtube (Lady Gaga)

Lady Gaga obchodzi 33. urodziny. Od wydania jej niezwykle głośnej debiutanckiej płyty „The Fame” minęło niedawno 10 lat. W ciągu zaledwie jednej dekady artystka potrafiła zmienić się nie do poznania. W internecie można znaleźć stare zdjęcie Lady Gagi z 2007 roku. Trzeba przyznać, że wtedy wyglądała zupełnie inaczej.

33. urodziny Lady Gagi. Stare zdjęcie z 2007 roku

28 marca Lady Gaga skończyła 33 lata. W ciągu ponad już dziesięcioletniej kariery Amerykanka dała się poznać jako artystka o niebywałej charyzmie, nieprzeciętnym talencie i często nietypowym wizerunku. Jeszcze niedawno chętnie zmieniała swój wygląd, eksperymentując zarówno z fryzurami, jak i ubiorem.

Lady Gaga wyglądała zupełnie inaczej. W zeszłym roku opublikowała swoje stare zdjęcie z 2007 roku. Możemy na nim zobaczyć 21-letnią piosenkarkę w ciemnych włosach. Dziś zdobywczyni Oscara 2019 ma już nieco odmienny styl i coraz chętniej ubiera się w eleganckie stroje, co pokazała chociażby podczas ostatniej gali oscarowej.

— To ja w 2007 roku, tuż przed pofarbowaniem włosów na blond i wydaniem singla „Just Dance” — napisała Lady Gaga.

Przypomnijmy, że „Just Dance” to tytuł debiutanckiego singla Lady Gagi, który odniósł ogromny sukces komercyjny i tym samym rozpoczął drogę piosenkarki na muzyczny szczyt. W 2008 roku artystka wydała pierwszy album „The Fame”. Płyta sprzedała się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie, zdobyła nagrody Grammy i została uznana przez prestiżowy magazyn „Rolling Stone” za jeden z najlepszych debiutów w historii muzyki.

Dziś Lady Gaga ma na swoim koncie pięć albumów, mnóstwo nagród i niezapomniane trasy koncertowe. Do jej największych przebojów należą utwory „Bad Romance”, „Poker Face”, „Paparazzi”, „Born This Way” czy „Alejandro”.

W 2018 roku swoją premierę miał film „Narodziny gwiazdy”, w którym Lady Gaga zagrała główną rolę u boku Bradleya Coopera. Zarówno sama produkcja, jak i ścieżka dźwiękowa, zrobiły furorę na całym świecie. Utwór „Shallow” zgarnął Oscara w kategorii „najlepsza piosenka”.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK