Zamknij

Lady Gaga zupełnie nago w "Vogue". Pokazała nagie zdjęcie z sesji [FOTO]

03.11.2021 13:04

Lady Gaga nago w "Vogue". Piosenkarka pojawi się w najnowszym wydaniu brytyjskiego magazynu w związku z premierą filmu "Dom Gucci", gdzie gra jedną z głównych ról. Nagie zdjęcie Lady Gagi pojawiło się na jej Instagramie.

Lady Gaga
fot. David Fisher/REX/Shutterstock/East News

Lady Gaga to nie tylko piosenkarka, ale także aktorka. Co więcej, gwiazda radzi sobie coraz lepiej w świecie filmu. Najpierw świetna rola w filmie "Narodziny gwiazdy", a teraz angaż w filmie "Dom Gucci", który doczekał się nowego zwiastuna.

Amerykańska wokalistka rozpoczęła akcję promocyjną w związku z nadchodzącą premierą filmu. Wzięła właśnie udział w sesji zdjęciowej dla brytyjskiego i włoskiego "Vogue’a". Na jednym ze zdjęć Lady Gaga pozuje kompletnie nago.

Lady Gaga nago w "Vogue". Opublikowała nagie zdjęcie z sesji [FOTO]

Lady Gaga słynie z tego, że nie boi się odsłaniać swojego ciała. Niejednokrotnie brała już udział w rozbieranych sesjach. 35-latka postanowiła po raz kolejny pokazać się nago.

Artystka jest gwiazdą najnowszych wydań brytyjskiego i włoskiego "Vogue’a", które są częścią oscarowej kampanii związanej z filmem "Dom Gucci". Wielu krytyków przewiduje, że Gaga znów będzie walczy o prestiżową statuetkę.

Nagie zdjęcie Lady Gagi pojawi się w grudniowej odsłonie brytyjskiego "Vogue’a". Piosenkarka pochwaliła się jednak odważną fotografią już teraz na swoim Instagramie. Na zdjęciu widzimy nagą Lady Gagę z burzą włosów, która dumnie prezentuje swoje ciało i liczne tatuaże.

Dom Gucci: kiedy premiera filmu z Lady Gagą w Polsce?

"Dom Gucci" to najnowszy film Ridleya Scotta, który opowiada pełną skandali historię legendarnego domu mody. Oprócz Lady Gagi, w produkcji występują m.in. Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto, Salma Hayek i Jeremy Irons.

Polska premiera "Domu Gucci" zaplanowana jest na 26 listopada.