Zamknij

Lady Gaga dostała Grammy za „Shallow”. Popłakała się i wygłosiła emocjonalną przemowę [WIDEO]

Redakcja
11.02.2019 12:36
Lady Gaga dostała Grammy 2019 za „Shallow”. Popłakała się na scenie WIDEO
fot. Youtube (Recording Academy / GRAMMYs)

Lady Gaga wygrała trzy nagrody Grammy 2019. Aż dwie z nich otrzymała za wielki przebój „Shallow”, który pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka nie ukrywała wzruszenia i popłakała się, wchodząc na scenę, aby odebrać prestiżową statuetkę. 32-latka wygłosiła przemowę, w której nawiązała do problemu zdrowia psychicznego.

Grammy 2019: Lady Gaga popłakała się po wygranej

Lady Gaga popłakała się na gali Grammy 2019 po otrzymaniu nagrody za hit „Shallow”, który nagrała razem z Bradleyem Cooperem na potrzeby filmu „Narodziny gwiazdy”. Po zwycięstwie w kategorii „najlepsze wykonanie w duecie/zespole” artystka pojawiła się na scenie zalana łzami.

>> Grammy 2019 - WYNIKI. Kto zdobył nagrodę? [ZWYCIĘZCY Grammy 2019]

Piosenkarka postanowiła wykorzystać moment i wygłosiła emocjonalną przemowę nawiązującą do problemu zdrowia psychicznego, który jest także jednym z wątków w bijącym rekordy popularności filmie „Narodziny gwiazdy”. Przemowa Lady Gagi na Grammy 2019 została nagrodzona wielkimi brawami.

— Jestem bardzo dumna, że mogę być częścią filmu poruszającego wątek problemów psychicznych. To niezwykle ważne. Wielu artystów zmaga się z nimi. Musimy się opiekować sobą nawzajem. Jeśli widzicie, że ktoś cierpi, nie odwracajcie się. Jeśli wy zmagacie się z cierpieniem, nawet gdy wydaje wam się to trudne, spróbujcie znaleźć w sobie tę odwagę, aby powiedzieć o tym komuś — powiedziała piosenkarka.

W trakcie Grammy 2019 Lady Gaga została nagrodzoną łącznie trzema nagrodami. Triumfowała także w kategoriach „najlepsza piosenka napisana do filmu” („Shallow”) i „najlepsze wykonanie solowe” („Joanne”).

Oscary 2019: Lady Gaga nominowana w dwóch kategoriach

Lady Gaga jest także dwukrotnie nominowana do Oscarów 2019. Piosenkarka walczy o statuetkę w kategorii „najlepsza aktorka pierwszoplanowa” za rolę Ally w filmie „Narodziny gwiazdy”. Amerykańska gwiazda może także wygrać nagrodę w kategorii „najlepsza piosenka” za utwór „Shallow”.

ZOBACZ TEŻ: Oscary 2019 - kiedy gala, kto poprowadzi i gdzie oglądać na żywo w TV i online?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/variety.com/PK