Kult zaskoczył nowym teledyskiem. Muzycy wcielili się w gwiazdy disco [WIDEO]

07.07.2021 14:41

Kult jako gwiazdy disco? Jak widać, wszystko jest możliwe. Muzycy opublikowali najnowszy klip do "Szok szok disco pop" i zaskoczyli fanów wizerunkiem.

Kult
fot. Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER/East News

Kult wydał swoją "Ostatnią płytę" 28 maja 2021 roku. Muzycy wbrew temu, co możemy sądzić po tytule, oznajmili, że nie kończą jeszcze kariery. Krążek po 3 miesiącach od premiery nadal świetnie się sprzedaje. W zestawieniu OLiS opublikowanym 1 lipca, album znalazł się na 9. pozycji.

Kult zaskakuje w teledysku do "Szok szok disco pop"

Artyści sukcesywnie promują swój album, publikując klipy do kolejnych utworów z płyty. Mogliśmy zobaczyć już wideo ilustrujące "Wiarę", która nawiązuje do hipokryzji kościoła, "Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki" z Kazikiem klęczącym pod warszawskim ratuszem czy też teledysk do piosenki "Rafi".

Tym razem Kult podzielił się klipem do jednego z najbardziej zaskakujących na płycie utworów - "Szok szok disco pop". Muzycy postanowili w kompozycji nawiązać do dyskotekowych hitów z lat 70. Utwór jest wesoły, bardzo melodyjny i jak twierdzi sam zespół - nogi przy nim wręcz rwą się do tańca.

Muzycy Kultu jako gwiazdy disco z lat 70.

Również teledysk wyreżyserowany przez Sławka Pietrzaka zaskoczy niejednego fana formacji. Rockowi muzycy zamieniają się w nim w gwiazdy disco. Szaleją na parkiecie w towarzystwie dziewczyn na koturnach ubranych w sukienki pokryte cekinami. Ich głowy natomiast zdobi bujne afro.

Teledysk do piosenki możecie zobaczyć poniżej:

loader