Zamknij

Krzysztof Cugowski oburzony nowym wokalistą Budki Suflera. "Demolowanie legendy"

25.01.2022 14:26
Krzysztof Cugowski
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Krzysztof Cugowski skomentował zmiany w składzie Budki Suflera. Wyraził nieprzychylną opinię na temat aktualnej działalności zespołu.

Budka Suflera zamieściła post na Instagramie, który wywołał prawdziwą burzę. Muzycy zagrają niebawem podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy koncert. Kapela przygotowuje się do zaprezentowania na scenie nowego wokalisty.

Budka Suflera ujawniła nowego wokalistę. Jest nim Jacek Kawalec

Szeregi Budki Suflera zasilił aktor Jacek Kawalec znany publiczności jako prowadzący popularnego programu "Randka w ciemno" czy Tomasz Witebski z serialu "Ranczo". W 2014 roku Kawalec wziął udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie wcielał się w znane postacie ze świata muzyki. Śpiewał hity Ryszarda Riedla, Phila Collinsa, Johna Lennona czy Roberta Planta.

Warto przypomnieć, że Budka Suflera ogłosiła oficjalne zakończenie działalności w 2014 roku. Po wydaniu oświadczenia o zamknięciu historii zespołu grupa udała się w pożegnalną trasę koncertową. W 2019 roku zespół powrócił bez Krzysztofa Cugowskiego, który skupił się na działalności solowej.

Krzysztof Cugowski skomentował nowy sklad Budki Suflera

Redakcja Onetu poprosiła byłego wokalistę Budki Suflera o komentarz w sprawie nowego głosu kapeli.

Wypowiedź wokalisty była zwięzła i konkretna. Nie różni się ona zresztą od stanowiska, które zajmował już wcześniej, kiedy zespół przymierzał się do kolejnych działań pod kultową nazwą.

Budka Suflera zakończyła działalność w 2014 r. Wszystkie działania po tej dacie są smutnym demolowaniem legendy - oznajmił Cugowski.

RadioZET.pl/Onet