Zamknij

Krystian Ochman zwrócił się do fanów. Przekazał nowe informacje o swoim stanie zdrowia

30.06.2022 13:37
Krystian Ochman
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krystian Ochman odezwał się do swoich fanów ze szpitala. Przekazał nowe informacje na temat swojego stanu zdrowia. Jak się czuje artysta?

Krystian Ochman to polski wokalista, którego dzisiaj już nie trzeba nikomu przedstawiać. Artysta zwyciężył 11. edycję The Voice of Poland, co znacznie przyspieszyło rozwój jego kariery. Wokalista w 2022 roku pojawił się na Eurowizji, gdzie zajął 12. miejsce z utworem "River".

Krystian Ochman trafił do szpitala

Artysta jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych, gdzie może mieć bezpośredni kontakt z oddanymi fanami, którzy niezmiennie mu kibicują. Niedawno wystraszył swoich obserwatorów kiepskimi wieściami o stanie zdrowia.

Wokalista opublikował zdjęcie ze szpitala. Podziękował fanom za wsparcie i wyjaśnił, że musiał ograniczyć aktywność w mediach. Przez swój kiepski stan zdrowia muzyk był zmuszony zrezygonwać z koncertowych planów.

Ochman zwrócił się do fanów. Przekazał nowe informacje o stanie zdrowia

Wcześniej nic nie wskazywało na to, że stan artysty jest aż tak poważny i będzie wymagał pobytu w szpitalu. Muzyk miał problemy laryngologiczne, bolało go ucho, a migdałki spuchły.

W najnowszym wpisie Ochman wyjawił, jak się czuje i jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Trochę się rozchorowałem, a moje koncerty musiały zostać przeniesione. Ale wszystko jest w porządku. Niedługo wrócę do świetnej formy i będę gotowy do pracy. Wkrótce też pojawi się nowa muzyka, więc bądźcie gotowi.