Zamknij

Krystian Ochman w Radiu ZET. Zdradził, gdzie pracował, zanim stał się sławny [WIDEO]

23.02.2022 11:34
Krystian Ochman
fot. Radio ZET

Krystian Ochman był gościem Damiana Michałowskiego w popołudniowej audycji "Gość Radia ZET", gdzie nie zabrakło rozmów na temat udziału wokalisty w Eurowizji 2022 z piosenką "River". Reprezentant Polski zdradził także kilka szczegółów ze swojego życia. Okazuje się, że Krystian Ochman pracował kiedyś jako… ratownik na basenie!

Krystian Ochman będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2022 w Turynie. To kolejny ważny krok w karierze młodego artysty, który może pochwalić się już zwycięstwem w programie "The Voice of Poland" czy nagrodą publiczności na festiwalu w Opolu.

Jeszcze niedawno życie Krystiana Ochmana wyglądało zupełnie inaczej. W rozmowie z Damianem Michałowskim reprezentant Polski zdradził, że zanim stał się profesjonalnym wokalistą, pracował jako ratownik na basenie. W Radiu ZET opowiedział o swojej dawnej pracy.

Krystian Ochman pracował jako ratownik na basenie

Krystian Ochman ma zaledwie 22 lata. Jego kariera muzyczna w Polsce rozpoczęła się w 2020 roku po zwycięstwie w jedenastej edycji "The Voice of Poland". Wcześniej młody wokalista dorastał w Stanach Zjednoczonych, gdzie się urodził i mieszkał z rodziną.

Podobnie jak wiele młodych osób, Krystian Ochman dorabiał podczas wakacji. W rozmowie z Damianem Michałowskim zdradził, że był ratownikiem na basenie. Po raz ostatni ponad dwa lata temu.

W czasie wakacji byłem ratownikiem na prywatnym basenie w Maryland. Tam nie ma takich publicznych kąpielisk. Aby wejść na basen trzeba mieć kartę. Firma zatrudnia i szkoli ludzi w moim wieku, powiedzmy uczniów kończących liceum czy osoby na początku studiów. To dość dobre pieniądze. Rzadko dzieje się coś złego, więc to zazwyczaj dość spokojna praca – powiedział Ochman.

Reprezentant Polski na Eurowizję 2022 przyznał także, że rzeczywistość ratownika nie wygląda tak jak w kultowym "Słonecznym patrolu".

 To w ogóle nie wygląda tak (śmiech). Zazwyczaj mamy trzech czy czterech ratowników i wymieniamy się na tych krzesłach co 15-20 minut. Nie można za długo siedzieć w tym słońcu. Jestem dość bladym człowiekiem, więc jak wychodzę na słońce, to szybko się spalam i potem skóra mi schodzi jak u węża – wyznał 22-latek.

Poniżej zapis wideo z wizyty Krystiana Ochmana w Radiu ZET:

Krystian Ochman na Eurowizji 2022. Kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10-14 maja w Turynie. W 66. edycji konkursu weźmie udział 41 państw.

Krystian Ochman wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2022 zaplanowanym na 12 maja. Zaprezentuje piosenkę "River", którą zachwycają się zagraniczni internauci. Polska jest obecnie wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa.

Rozlicz PIT i przekaż jeden procent Fundacji Radia ZET