Zamknij

Krystian Ochman sprzedaje bilety drożej niż Sanah? Posiadacze nawet nie wejdą na koncert

20.10.2022 11:15

Krystian Ochman sprzedaje bilety drożej niż Sanah? Co najciekawsze, nie uprawniają one do wejścia na koncert artysty. 

Krystian Ochman
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Bilety na koncerty i festiwale rosną. Na ten fakt złożyło się wiele czynników - od pandemii, przez pogłębiający się kryzys gospodarczy i wojnę w Ukrainie. Za występy na żywo nawet polskich gwiazd musimy płacić coraz więcej.

Ochman droższy niż Sanah? Sprzedaje bilety, za które nie wejdziesz na koncert

Niedawno fani oburzyli się cenami wejściówek na koncerty Sanah. Okazało się, że za usłyszenie hitów wokalistki na żywo trzeba zapłacić więcej niż za bilety na występ Eda Sheerana, których ceny także nie należały do najtańszych.

Do ostatniego występu w ramach trwającej trasy koncertowej szykuje się Krystian Ochman. Muzyk proponuje fanom wejściówki jeszcze bardziej kosztowne od tych, które sprzedawała Sanah. Co więcej, bilet nie upoważnia do wejścia na koncert.

Krystian Ochman spotka się z fanami w Krakowie. Koszt? 550 zł

Chodzi tutaj o specjalne wejściówki "Meet & Greet". W cenie 550 złotych wierni fani będą mogli spotkać się z idolem po koncercie, chwilę porozmawiać, zdobyć podpis i zdjęcie. Jeśli jednak będą chcieli zobaczyć także występ artysty - muszą kupić drugi bilet.

Ostatni koncert na trasie Ochmana odbędzie się 29 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Bilety na wydarzenie kosztują 90 złotych. Oznacza to, że osoba, która chce posłuchać piosenek idola oraz spotkać się z nim osobiście po występie musi przygotować 640 złotych.

loader