Zamknij

Beyoncé jako Nala w nowym „Królu Lwie”. Tak brzmi jako lwica [WIDEO]

Piotr Krajewski
05.06.2019 10:17

Beyoncé pojawi się w nowej wersji „Króla Lwa”. Słynna piosenkarka użyczy głosu Nali, jednej z głównych postaci w filmie. W internecie pojawił się właśnie oficjalny zwiastun, w którym możemy usłyszeć Beyoncé w roli Nali.

Król Lew 2019 Beyonce jako Nala tak brzmi jako lwica ZWIASTUN wideo
fot. youtube screen

Król Lew 2019: Beyoncé jako Nala. Nowy zwiastun filmu

Beyoncé będzie jedną z gwiazd nowego filmu „Król Lew”. Artystka oczywiście nie pojawi się na ekranie, ale przemówi za to lwim głosem. Gwiazda użyczy głosu Nali, czyli ukochanej głównego bohatera.

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź, w której po raz pierwszy słyszymy Beyoncé jako Nalę. Trzeba przyznać, że słynna piosenkarka brzmi niezwykle przekonująco w roli lwicy.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Beyoncé użyczy głosu w filmie. W 2013 roku gwiazda zagrała postać Królowej Tary w „Tajemnicy Zielonego Królestwa”.

Król Lew: kiedy premiera w 2019?

Polską premierę nowego „Króla Lwa” zaplanowano na 19 lipca 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiada Jon Favreau.

Film jest aktorskim remakiem klasycznej animacji Disneya z 1994 roku. W obsadzie m.in. Donald Glover (Simba), Beyoncé Knowles-Carter (Nala), James Earl Jones (Mufasa), Chiwetel Ejiofor (Skaza), Seth Rogen (Pumbaa), Billy Eichner (Timon).

Ścieżkę dźwiękową do filmu „Król Lew” skomponuje, podobnie jak w przypadku wersji z 1994, Hans Zimmer. To właśnie za ten soundtrack twórca otrzymał Oscara. Nagroda Akademii trafiła także do Eltona Johna za piosenkę „Can You Feel The Love Tonight”. W prace nad ścieżką dźwiękową do nowego „Króla Lwa” zaangażowała się również Beyoncé.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK