Zamknij

Kraków Live Festival przeniesiony na 2022 rok. Ujawniono nową datę festiwalu

02.06.2021 16:00

Kraków Live Festival 2021 został przeniesiony na 2022 rok. Popularny miejski festiwal muzyczny po raz kolejny nie odbędzie się w związku z trwającą pandemią koronawirusa. Organizatorzy poinformowali o powodach swojej decyzji i ujawnili już datę Kraków Live Festival 2022.

Kraków Live Festival
fot. mat. prasowe

Kraków Live Festival 2021 odwołany. Festiwal nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa – poinformowali organizatorzy w specjalnym komunikacie. Ujawniono już termin Kraków Live Festival 2022.

Kraków Live Festival 2021 odwołany. Oświadczenie organizatorów

Kraków Live Festival 2021 nie odbędzie się. Organizatorzy opublikowali oświadczenie, w którym poinformowali o swojej decyzji.

Wiecie, że przygotowanie wydarzenia o skali Kraków Live Festival to wiele miesięcy ciężkiej pracy - zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Pomimo naszych starań, istniejące dziś w Polsce obostrzenia, a także brak planu na lato, uniemożliwiają realizację KLF w tym roku w skali i na poziomie, który wspólnie zbudowaliśmy przez kilkanaście lat funkcjonowania. Robimy to z ogromnym smutkiem i wielkim żalem, ale jesteśmy zmuszeni przełożyć tegoroczną edycję na rok przyszły – pisze Alter Art.

Kraków Live Festival 2022: DATA. Znamy termin festiwalu

Kraków Live Festival 2022 odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2022 roku. Na ten moment nie znamy nazwisk artystów, którzy pojawią się w przyszłym roku na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

O szczegółach będziemy Was informować w nadchodzących miesiącach. Do zobaczenia w 2022! – czytamy w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że na przyszły rok zostały przełożone także Orange Warsaw Festival i Open’er Festival. Organizatorzy przygotowali jednak zupełnie nowe wydarzenie dla fanów muzyki. 15 lipca rozpocznie się Open’er Park w Parku Kolibki w Gdyni, gdzie do końca sierpnia będą odbywać się koncerty znanych polskich artystów.

Zobacz: Open’er Park 2021: koncerty w Gdyni. Kto i kiedy wystąpi?