Zamknij

Polscy artyści, którzy podbiją Kraków Live Festival 2018!

Redakcja
30.07.2018 16:15

Kraków Live Festival 2018 to nie tylko zagraniczne gwiazdy. W trakcie tegorocznej edycji wystąpią także niezwykle interesujący polscy artyści, którzy pokażą, co potrafią. Sprawdźcie, jacy rodzimi muzycy wystąpią na nadchodzącym Kraków Live Festival 2018.

Daria Zawiałow
fot. Youtube (DariaZawialowVEVO)

Kraków Live Festival 2018: polscy artyści, których warto zobaczyć

Bass Astral x Igo (17 sierpnia)

Ten duet elektroniczny zrobił niemałe zamieszanie swoją ostatnią płytą „Orell”. Krążek zgarnął mnóstwo pozytywnych recenzji, a na koncerty Bass Astral x Igo zaczęły przychodzić tłumy. Swój niezwykły talent do eksperymentowania z muzyką pokażą również w Krakowie.

Jan — rapowanie (18 sierpnia)

20-latek, który przez wielu nazywany jest wielką nadzieją polskiego rapu. W maju zaprezentował swój debiutancki album „NOCNA ZMjANA”, stworzony wspólnie z producentem NOCNY.

Daria Zawiałow (17 sierpnia)

Kariera Darii Zawiałow rozwija się w zawrotnym tempie. Debiutująca niedawno artystka może pochwalić się już dwiema prestiżowymi Fryderykami. Płyta „A kysz!”, z której pochodzą dobrze znane single „Malinowy Chruśniak” czy „Kundel Bury”, to bez wątpienia jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat.

Kamp! (18 sierpnia)

Tego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać. Od kilku dobrych lat grupa z Łodzi tworzy mieszankę elektroniki i popu, która robi furorę nie tylko wśród polskich słuchaczy. Zagrali już koncerty m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, a ich remiksy znanych przebojów cieszą się niemałą popularnością.

Mery Spolsky (17 sierpnia)

Artysta, która dała świetny koncert na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Mery Spolsky okrzyknięto niedawno jedną z najciekawszych debiutantek na polskiej scenie muzycznej. Jej pierwszą płytą „Miło było pana poznać” zachwyciło się wielu krytyków, a Mery otrzymała aż dwie nominacje do prestiżowego Fryderyka.

Sokół (18 sierpnia)

Sokół, czyli Wojciech Sosnowski, to jeden z najpopularniejszych rodzimych raperów. Ma na swoim koncie platynowe albumy i współpracę z największymi nazwiskami polskiej sceny hip-hopowej. 41-letni artysta zapowiedział niedawno, że intensywnie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą.

Kraków Live Festival 2018: DATA, ARTYŚCI

Agencja Alter Art, organizator imprezy, ogłosiła już wcześniej, że na festiwalu wystąpią także m.in. Jessie Ware, Kendrick Lamar, Martin Garrix i zespół Die Antwoord.

Kraków Live Festival 2018 odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia. Dwudniowa impreza zostanie zorganizowane na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Kraków Live Festival 2018: BILETY

Wejściówki na Kraków Live Festival 2018 są dostępne w sprzedaży.

Regular Tickets (19.02.2018 — 7.08.2018 lub do wyczerpania puli biletów):
  • karnet 2 dni — 379 zł
  • karnet 2 dni z polem namiotowym — 439 zł
  • bilet jednodniowy — 219 zł
  • zniżka dla dzieci: od 3 do 10 roku życia: 50% ceny biletu. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny
Final Call Tickets (od 8.08.2018 lub do wyczerpania puli biletów):
  • karnet 2 dni  — 399 zł
  • karnet 2 dni z polem namiotowym — 459 zł
  • bilet jednodniowy — 229 zł

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK