Zamknij

Kid Cudi miał udar mózgu. Dochodził do siebie wiele miesięcy: "Wszystko się spier******"

18.08.2022 10:42
Kid Cudi
fot. Hinton Jordan/Image Press Agency/ABACA/Abaca/East News

Kid Cudi przeszedł udar mózgu. Amerykański raper ujawnił, że doszło do tego w 2016 roku, kiedy przebywał na odwyku. Po kilku latach ujawnił szczegóły dramatycznego zdarzenia. Okazuje się, iż dochodził do siebie przez wiele miesięcy.

Kid Cudi to amerykański raper, wokalista, producent muzyczny, a także aktor. Dwukrotny laureat Grammy miał już okazję wystąpić w kilku głośnych filmach i serialach, m.in. „X”, „Tacy właśnie jesteśmy” czy nominowanym do Oscara „Nie patrz w górę”.

38-latek ma jednak za sobą bardzo trudny czas w życiu. W najnowszym wywiadzie Kid Cudi ujawnił, że przeszedł niebezpieczny udar mózgu w trakcie pobytu na odwyku.

Zobacz: Czy można mieć udar mózgu i o tym nie wiedzieć? [niepokojące objawy]

Kid Cudi przeszedł udar mózgu w trakcie pobytu na odwyku

Kid Cudi trafił na odwyk w 2016 roku, kiedy walczył z depresją, myślami samobójczymi i uzależnieniem od narkotyków. Okazuje się, że w trakcie leczenia doszło do dramatycznej sytuacji.

W rozmowie z „Esquire” autor wielkiego przeboju „Day 'n' Nite” ujawnił, że podczas pobytu na odwyku przeszedł niebezpieczny udar mózgu, który doprowadził do problemów z mową i poruszaniem się.

Wszystko się spier****** – ujawnił Kid Cudi.

Udar mózgu był na tyle silny, że artysta musiał być hospitalizowany i przez kilka miesięcy dochodził do siebie, porzucając na jakiś czas karierę muzyczną.

W 2017 roku nastąpił przełom. Po wielomiesięcznej rehabilitacji Kid Cudi wziął udział w przesłuchaniu i zaczął ubiegać się o rolę w wystawianej na Broadwayu sztuce „Lobby Hero”. Choć ostatecznie nie znalazł się w obsadzie, casting sprawił, że artysta ponownie uwierzył w siebie. Mimo niedawnego udaru był w stanie nauczyć się dużej liczby dialogów.

Udowodniłem sobie, że dam radę. Potrzebowałem tego w tamtym czasie. Byłem szczęśliwy. Cholera, mój mózg jest nadal silny – wyznał.

We wrześniu tego roku ukaże się nowa płyta Kida Cudiego zatytułowana „Entergalactic”. Album będzie promować wyjątkowa animacja o tym samym tytule, którą raper stworzył razem z Netflixem. Jak ujawnił portal Filmweb, "bohaterem serialu zostanie młody artysta Jabari, który próbuje znaleźć czas na swoją pasję i miłość".

RadioZET.pl/metro.co.uk