Zamknij

Śmiertelny wypadek na koncercie Kenny’ego Chesneya. Wokalista jest załamany śmiercią fanki

03.08.2022 11:26

Tragiczny wypadek na koncercie Kenny’ego Chesneya. Kobieta zmarła w wyniku upadku z ruchomych schodów. Wokalista country wydał oświadczenie, w którym przyznał, że jest załamany śmiercią swojej fanki.

Kenny Chesney
fot. instagram.com/kennychesney/

Kenny Chesney to gwiazda muzyki country. Wokalista ma na swoim koncie dziewiętnaście albumów, które sprzedały się w ponad 30 milionach egzemplarzy na całym świecie.

54-latek koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje swoją ostatnią płytę. Niestety, podczas sobotniego koncertu w Denver doszło do tragedii.

Śmiertelny wypadek na koncercie Kenny’ego Chesneya. Wokalista jest załamany śmiercią fanki

Do śmiertelnego wypadku doszło pod koniec koncertu w sobotę na stadionie Empower Field at Mile High.

Jak informuje The Denver Post, kobieta siedziała na poręczy ruchomych schodów. W pewnym momencie straciła równowagę, spadła i zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Trwa śledztwo w sprawie, ale funkcjonariusze uważają, że śmierć nastąpiła najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku i wyklucza się udział osób trzecich. Rzecznik prasowy tamtejszej policji, Nate Magee dodał, że służby sprawdzą, czy uczestniczka koncertu mogła być pod wpływem alkoholu.

Kenny Chesney wydał oświadczenie po tragedii na koncercie. Jak sam przyznał, jest załamany śmiercią swojej fanki.

Byłem zdruzgotany, kiedy dowiedziałem się o śmierci kogoś po naszym show. Ostatniej nocy otrzymaliśmy tyle radości i serca od mieszkańców Denver, więc to bardzo bolesne usłyszeć taką wiadomość. Życie jest cenne. Dzielenie się muzyką zbliża nas do siebie, a miłość, którą się dzielimy, sprawia, że jesteśmy czymś jeszcze większym. Brak mi słów, aby opisać kobietę, która przyszła podzielić się tą miłością. Opłakuję tę stratę wraz z jej rodziną i przyjaciółmi – brzmi komunikat artysty.

RadioZET.pl/denverpost.com