Zamknij

Kasia Moś śpiewa Karin Stanek. Wielki przebój "Autostop" w zupełnie nowej wersji [WIDEO]

24.01.2022 10:09
Kasia Moś
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Kasia Moś nagrała nową wersję utwór "Autostop" Karin Stanek. Singiel zapowiada płytę, na której znajdą się utwory jednej z największych gwiazd bigbitu w zupełnie nowych aranżacjach.

Kasia Moś, gwiazda Eurowizji 2017, prezentuje słuchaczom zupełnie nowy projekt. Piosenkarka postanowiła zmierzyć się z twórczością pochodzącej z tego samego miasta piosenkarki Karin Stanek, legendy polskiego bigbitu. Do internetu trafił utwór "Autostop" w zupełnie nowej i zaskakującej aranżacji.

Kasia Moś śpiewa Karin Stanek. Nowa wersja przeboju "Autostop"

Kasia Moś w nowej wersji hitu "Autostop", który jest pierwszą zapowiedzią płyty z jedenastoma piosenkami Karin Stanek, słynnej polskiej piosenkarki lat sześćdziesiątych i autorki przebojów "Malowana lala" czy "Chłopiec z gitarą". Album ukaże się już wiosną tego roku.

Piosenkarka pracowała nad nowym aranżacjami wraz ze swoim bratem Mateuszem i muzykiem Mateuszem Kołakowskim. Rodzeństwo, podobnie jak Karin Stanek, pochodzi z Bytomia. Z miastem związany jest także Kołakowski.

"Autostop" w nowej wersji zaskakuje zupełnie inną aranżacją. Utwór zyskał nowoczesne i nieco dramatyczne brzmienie. Oficjalny teledysk promujący piosenkę powstał w zabytkowym budynku poczty w Bytomiu.

RadioZET.pl/mat.prasowe