Zamknij

Kanye West zmienił imię i nazwisko. Jak teraz będzie się nazywał?

19.10.2021 09:55

Kanye West zmienił imię i nazwisko z "przyczyn osobistych". W sierpniu amerykański raper złożył odpowiedni wniosek w tej sprawie. Sąd poinformował właśnie, że wyraża na to zgodę. Jak teraz nazywa się Kanye West?

Kanye West
fot. Rex Features/East News

Kanye West to jeden z najsłynniejszych amerykańskich raperów, którego muzyka zachwyca nie tylko słuchaczy, ale również krytyków. W ostatnich latach więcej mówiło się jednak o jego problemach psychicznych czy udziale w wyborach prezydenckich w USA niż o twórczości.

Amerykanin po raz kolejny zaskoczył fanów. Kanye West oficjalnie zmienił imię i nazwisko. Jak teraz będzie się nazywał?

Zobacz także

Kanye West zmienił imię i nazwisko. Jak teraz nazywa się raper?

Kanye West nazywa się teraz Ye. Amerykański sąd zaakceptował złożony w sierpniu wniosek i pozwolił raperowi na zmianę imienia i nazwiska z "przyczyn osobistych".

Ye to pseudonim, którego West używa już od kilku lat. Zdradził, że ma dla niego ogromne znaczenie religijne. Nazwał nawet tak jedną ze swoich ostatnich płyt. W 2018 roku ukazał się album zatytułowany po prostu "Ye".

loader

Wierzę, że "ye" to najczęściej używane słowo w Biblii. W Biblii "ye" oznacza "ty". Więc jestem tobą, jestem nami. To my. Więc przeszedłem od Kanye, co oznacza tego jedynego, do po prostu Ye, co odzwierciedla nasze dobro, nasze zło, nasze zagubienie. Wszystko – mówił West w 2018 roku podczas wywiadu z Big Boyem.

RadioZET.pl/usatoday.com