Zamknij

Kanye West postanowił zmienić imię. Wiemy, jak teraz będzie się nazywał raper!

Redakcja
02.10.2018 11:12

Kanye West poinformował na Twitterze, że zmienia swoje imię. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych raperów będzie od teraz posługiwał się pseudonimem Ye. Co ciekawe, taki tytuł nosił jego album, który wydał w czerwcu tego roku.

Kanye West
fot. Splash News/EAST NEWS

Kanye West zmienia imię

Kanye West to jeden z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich artystów, który uwielbia prowokować i szokować. Tym razem raper postanowił zaskoczyć swoich fanów zmianą imienia.

41-latek poinformował w mediach społecznościowych, że od teraz będzie posługiwał się imieniem Ye. To jednak nie pierwszy raz, kiedy jego sympatycy słyszą o tym pseudonimie. W czerwcu West wydał swój ósmy album zatytułowany właśnie „Ye”.

Skąd nagła decyzja o nowym imieniu? Wygląda na to, że artysta pragnie zyskać trochę rozgłosu przed wydaniem kolejnego wydawnictwa. Zapowiedział, że jeszcze w tym roku pojawi się jego następna płyta. Premierę albumu „Yandhi” zaplanowano na koniec listopada.

Kanye West to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych raperów ostatnich lat. Jego twórczość jest jednak bardzo doceniana przez krytyków muzycznych. Muzyk może pochwalić się aż 21 nagrodami Grammy. Magazyn „Rolling Stone” umieścił jego trzy albumy na prestiżowej liście 500 najlepszych krążków wszech czasów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com/PK