Zamknij

Kanye West w Warszawie to żart. Kto nabrał całą Polskę?

22.10.2021 16:16

Kanye West w Warszawie to zwykły prank. Znany amerykański raper miał odwiedzić Warszawę w ramach wycieczki po Europie. Wiemy, kim była osoba, która udawała muzyka.

Kanye West
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kanye West to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Amerykański raper nie stroni od kontrowersji. Ostatnio zmienił imie i nazwisko, od teraz nazywa się Ye.

Kanye West w Warszawie to żart. Kto nabrał całą Polskę?

Artysta wybrał się ostatnio w podróż po Europie. Po odwiedzinach w Niemczech i Szwecji pojawiły się plotki, że następny przystanek gwiazdy to Warszawa. Raper miał pojawić się w mieście i zwiedzać stolicę.

W sieci pojawiły się zdjęcia oraz nagrania, na których widzimy mężczyznę, którym miał być Ye. Postać jednak jest ubrana i zamaskowana w taki sposób, że trudno rozpoznać jej tożsamość. Fotografie zostały wykonane w pobliżu Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz hotelu Marriott.

Kanye West w Warszawie to prank

W komentarzach pod zdjęciami pojawiło się wiele wątpliwości, czy na fotografiach faktycznie widzimy znanego rapera. Podejrzliwość komentujących okazała się słuszna, "odwiedziny" Ye okazały się żartem.

Tajemnicza postać to tak naprawdę youtuber Highbart. Twórca celowo nabrał wszystkich, że Warszawę odwiedził Ye, po czym opublikował wideo, na którym opowiada o kulisach pranka.

loader