Zamknij

Kanye West przyjechał do Polski? Zamaskowany raper miał zwiedzać Warszawę [WIDEO]

21.10.2021 10:23

Kanye West przyjechał do Polski? Znany raper, który zmienił ostatnio imię i nazwisko na Ye, miał rzekomo pojawić się w środę w Warszawie. Do internetu trafiły zdjęcia i nagrania z zamaskowanym artystą. Co Kanye West robił w stolicy Polski?

Kanye West
fot. Chelsea Lauren/REX Shutterstock/EAST NEWS

Kanye West słynie z kontrowersji. Ostatnio amerykański raper zaskoczył wszystkich zmianą imienia i nazwiska z "przyczyn osobistych", na którą oficjalnie zgodził się sąd. Gwiazdor od teraz nazywa się Ye.

Od jakiegoś czasu Kanye West podróżuje po Europie. Odwiedził już Niemcy i Szwecję, a w środę miał rzekomo pojawić się także w Polsce, a dokładniej w Warszawie.

Kanye West przyjechał do Polski? Zamaskowany raper miał być w Warszawie

Kanye West był podobno widziany w Warszawie. W środę artysta miał pojawić się w stolicy Polskie, gdzie odwiedził m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej i hotel Marriott. Wieczorem udał się w kierunku warszawskiego lotniska.

Do internetu trafiły zdjęcia i nagrania z zamaskowanym mężczyzną, którym miał być amerykański raper. Od pewnego czasu maski są znakiem rozpoznawczym muzyka, więc wielu polskich fanów stwierdziło, że to prawdopodobnie on.

Czy to naprawdę był Kanye West? Trudno stwierdzić. Cel wizyty artysty w Warszawie nie jest znany. Niewykluczone, że to po prostu kolejny tajemniczy projekt rapera, którego szczegóły poznamy w późniejszym czasie.

RadioZET.pl/plotek.pl