Zamknij

Kanye West pojedzie wraz z chórem do Rosji. Spotka się z Władimirem Putinem?

13.01.2022 16:26

Kanye West wraz ze swoim chórem Sunday Service Choir ma w planach wizytę w Rosji. Raper ma w planach między innymi spotkanie z Władimirem Putinem.

Kanye West
fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Kanye West to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Zainteresowanie jego życiem oraz karierą jest tak duże, że wkrótce zostanie bohaterem serii dokumentalnej Netfliksa.

Kanye West pojedzie do Rosji. Spotka się z Władimirem Putinem?

West, który niedawno zmienił nazwisko na Ye, nie boi się kontrowersji. Artysta oznajmił, że wkrótce planuje zostać bezdomnym, a wszystkie swoje posiadłości zmieni w kościoły. Tym razem ma w planach nietypowy wyjazd do Rosji.

Głównym celem rapera nie są koncerty, a spotkania biznesowe. O planach gwiazdora poinformował Ameer Sudan, który pełni rolę doradcy rapera. Ye ma zamiar spędzić w kraju dość dużo czasu. Chce spotkać się z rosyjsko-azerskim miliarderem Arasem Agalavorem, dla którego ma ofertę współpracy.

Kanye West chce spotkać się z prezydentem Rosji

Jednak to nie wszystko. West ma zamiar również zagrać kilka koncertów ze swoim chórem Sunday Service Choir. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, ponieważ to od dawna marzenie Westa, gdyby nie jeden fakt.

Na każdy z występów zostanie zaproszony Władimir Putin. Raper podkreśla, że bardzo chciałby zamienić z prezydentem Rosji kilka zdań osobiście. Ameer Sudan zaznaczył, że działania Ye nie mają na celu zaszkodzić Stanom Zjednoczonym, a jedynie pozytywnie wpłynąć na biznes rapera, jednak mimo to pomysły Westa budzą kontrowersje.

RadioZET.pl/Rytmy.pl