Zamknij

Kanye West podejrzany o pobicie fana. Grozi mu pół roku więzienia [WIDEO]

14.01.2022 10:05

Kanye West został oskarżony o pobicie fana pod klubem. Policja bada sprawę napaści, muzykowi grozi kara sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Kanye West
fot. BEHAR ANTHONY/SIPA/EAST NEWS

Kanye West zwykle stara sie mieć dobry kontakt z fanami. Niedawno opublikowaliśmy nagranie, na którym artysta, wracając z kolacji, robi sobie zdjęcia z wielbicielami. Jeden z nich dostał wyjątkową szansę - mógł zarapować dla gwiazdora i zareklamować swój profil na Instagramie.

Kanye West pobił fana, który chciał zdobyć jego autograf?

Jednak wizerunek Westa może zostać poważnie nadszarpnięty przez ostatnią sytuację, która miała wydarzyć się w centrum Los Angeles w pobliżu hotelu Soho Warehouse.

Jak donoszą zagraniczne media, do niepokojącego zajścia doszło około trzeciej nad ranem. Podobno Kanye West był wówczas po nocnej sesji w studiu nagraniowym, kiedy wyszedł z budynku, trafił na sporą grupę fanów.

Kanye West podejrzany o pobicie. Grozi mu pół roku więzienia [WIDEO]

Źródło portalu TMZ przekazało serwisowi, że Ye poprosił swoich wielbicieli, żeby nie robili mu zdjęć i pozwolili mu odejść, ponieważ nie wiedzą, przez co właśnie przechodzi. Jeden z mężczyzn miał odpowiedzieć, że każdy z nas ma trudne momenty i przechodzi przez ciężkie rodzinne momenty. To zdanie podobno rozwścieczyło rapera.

Ye miał wymierzyć swojemu wielbicielowi, który podszedł do niego po autograf dwa ciosy - jeden w głowę, a drugi w szyję. Fan miał upaść na ziemię i dość mocno uderzyć się w głowę.

W sieci pojawiło się nagranie z feralnej nocy. Na nagraniu widzimy wściekłego rapera i kobietę, która próbuje go uspokoić. Najprawdopodobniej była to jego kuzynka. Świadkowie w rozmowie z TMZ oświadczyli, że wideo zostało nakręcone zaledwie kilka sekund po tym, jak doszło do bójki.

Fan Westa odmówił pomocy medycznej, która zjawiła się na miejscu, jednak podobno później odwiedził jedną z przychodni. Miejscowa policja prowadzi śledztwo w sprawie. Westowi grozi do 6 miesięcy pozbawienia wolności.

loader

RadioZET.pl/TMZ