Zamknij

Kanye West nie zważa na krytykę. Pracuje nad nowym albumem z... Marilynem Mansonem

02.02.2022 16:09

Kanye West najwidoczniej niewiele robi sobie z krytyki, która spotkała go przez znajomość z Marilynem Mansonem. Muzycy wspólnie pracują nad krążkiem "Donda 2".

Kanye West/Marilyn Manson
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News/Rex Features/East News

Kanye West spotkał się ostatnio ze sporą krytyką. Tym razem nie chodziło o jego nietypowe pomysły dotyczące rozporządzania majątkiem czy zmianą nazwiska. Komentujący są oburzeni znajomością Ye z Marilynem Mansonem.

Kanye West pracuje nad nowym albumem. Pomaga mu Marilyn Manson

Rockman został oskarżony o liczne nadużycia wobec byłych partnerek, a nawet gwałt. Część słuchaczy Westa uważa, że raper nie powinien publicznie wspierać Mansona, przynajmniej do momentu, gdy w sprawach nie zapadną prawomocne wyroki.

Ye oberwał już za zaproszenie Marilyna Mansona na Sunday Service, wydarzenie o charakterze religijnym. Również nominacja do Grammy Kany'ego Westa okazała się kontrowersyjna. Wszystko przez to, ze wśród twórców płyty "Donda" został wymieniony właśnie wspomniany rockman.

Kanye West i Marilyn Manson nagrywają krążek "Donda2"

Kanye West niewiele robi sobie z komentarzy w sieci i wszystkich zarzutów. Jak widać, nie ma zamiaru czekać na decyzję sądu w sprawach kolegi. Muzyk chce nie tylko kontynuować znajomość z Mansonem, ale również pracować z nim nad nową muzyką.

Jak czytamy w serwisie "Rolling Stone" Marilyn Manson i Kanye West tworzą wspólnie materiał na kolejny album Ye. Pracują nad płytą "Donda 2".

Stan rzeczy potwierdził producent płyty, który wyznał, że bardzo często widuje rockmana w studiu. Jak twierdzi, Kanye West, podobnie jak to bywało w przeszłości, chce wykorzystać sample z nagraniami Mansona na nowym krążku. Znany wokalista nadal nie będzie zajmował się rapowaniem.