Zamknij

Kanye West chce zatrudnić bezdomnych. Będą modelami i modelkami, a później sami zaprojektują ubrania

27.01.2022 16:35

Kanye West podzielił się kolejnym pomysłem, który ma zamiar wdrożyć w życie. Ye chce zatrudnić bezdomnych do roli modeli, a w przyszłości mają oni zostać też projektantami.

Kanye West
fot. East News

Kanye West wie, jak wywołać wokół siebie zamieszanie. Raper od jakiegoś czasu nie schodzi z ust mediów. Całkiem niedawno artysta oznajmił, że będzie bezdomny. Ye oświadczył, że ma zamiar zmienić wszystkie swoje posiadłości w kościoły. Jego celem jest stworzenie czegoś na kształt komuny artystycznej.

Kanye West chce zatrudnić bezdomnych. Będą modelami

Jednak to nie koniec pomysłów, które chce wdrożyć w życie Kanye. Muzyk swoją solidarność z bezdomnymi osobami chce wyrazić, nie tylko dołączając do ich grona. Raper wkrótce da im pracę.

Artysta zaczął współpracować z marką odzieżową SkidRow Fashion Week, która wspiera osoby bezdomne. Wsparcie polega na przekazywaniu im części swoich zysków, ale także oferowaniu im możliwości samodzielnego zarobku.

Kanye West da pracę bezdomnym. Chce, żeby byli modelami i projektantami

Kanye West idzie krok dalej. 22 lutego na rynek trafi nowa kolekcja Skid Row i Yeezy, której całkowity dochód trafi do potrzebujących. To nadal nie wszystko. W pokazie promującym ubrania wystąpią bezdomni. Staną się modelami i modelkami.

West nie chce poprzestać na jednym projekcie. Raper będzie dążył do tego, żeby bezdomni z czasem stali się projektantami. Ye chce tworzyć z nimi kolejne kolekcje ubrań.

loader