Zamknij

Kanye West będzie musiał się zaszczepić? Premier Australii ostrzega muzyka

31.01.2022 10:45

Kanye West będzie musiał się zaszczepić. Premier Australii, Scott Morrison poinformował, że bez spełnienia warunku muzyk nie zagra na jego terenie.

Kanye West
fot. East News

Kanye West od jakiegoś czasu nie schodzi z ust mediów. Muzyk przyznał niedawno, że ma zamiar zostać bezdomnym na własne życzenie. Artysta chce zbudować artystyczną komunę, a swoje posiadłości zmienić w kościoły. Chwilę później ogłosił, że zatrudni osoby w kryzysie bezdomności do pewnego projektu. Będą oni modelami, a z czasem sami zaczną projektować ubrania.

Kanye West będzie musiał się zaszczepić? Premier Australii ostrzega 

W piątek 28 stycznia pojawiły się doniesienia o planach koncertowych znanego rapera. Muzyk chce rozpocząć w marcu stadionową trasę po Australii, jednak może trafić na sporą przeszkodę.

Antyszczepionkowa postawa artysty może wkrótce pokrzyżować plany Ye. Premier Australii Scott Morrison osobiście ostrzegł znanego rapera oraz innych muzyków, którzy mają w planach przyjazd do jego kraju bez pełnego szczepienia przeciw COVID-19.

Morrison wyraził się jasno.

Zasady są takie, że musisz być w pełni zaszczepiony. Dotyczy to wszystkich, nie ma znaczenia, kim jesteś. Przestrzegasz zasad - zapraszamy, nie przestrzegasz - nie wjedziesz do Australii.

Oficjalne dane na temat tego czy Kanye West przyjął szczepionkę czy nie, nie są znane. Jednak w wywiadzie dla "Forbes" z 2020 roku wyraził swoje sceptyczne nastawienie do takiego rozwiązania problemu pandemii.

Tak wiele naszych dzieci zostało zaszczepionych i sparaliżowanych. Dlatego, kiedy mówią mi, że jedyny sposób na walkę z COVID to szczepienia, jestem ostrożny. To znak bestii. Chcą włożyć nam czipy i robić różne rzeczy, abyśmy nie mogli przekroczyć bram nieba.

loader

RadioZET.pl/etcanada.com