Zamknij

Kim jest mąż Margaret? KaCeZet to znany muzyk

Marta Wilczkowska
06.12.2020 14:00
Margaret w niebieskim płaszczu i KaCeZet w jeansowej kurtce przed festiwalem w Sopocie
fot. Mateusz Jagielski/East News

Margaret wzięła ślub z Piotrem Kozieradzkim, znanym jako KaCeZet. Co wiemy na temat jej świeżo upieczonego męża? Wszystkie informacje o KaCeZecie.

Od pewnego czasu w mediach jest o nim głośno! Przede wszystkim za sprawą Margaret. Teraz sieć obiegły zdjęcia ze ślubu wokalistki właśnie z Piotrem Kozieradzkim, szerszej publiczności znanym jako KaCeZet. Połączyła ich miłość do sztuki, oboje bowiem są muzykami. Margaret od wielu lat jest obecna na rynku muzycznym w Polsce, jednak Kozieradzki również. W latach 2002-2008 był członkiem zespołu Tabula Rasa. Co jeszcze wiemy o mężu Margaret?

KaCeZet: kim jest Piotr Kozieradzki, mąż Margaret?

Piotr Kozieradzki urodził się w 1985 roku w Warszawie. Jest polskim muzykiem, wokalistą oraz autorem tekstów. Przede wszystkim specjalizuje się w nurtach muzyki reggae.

Swoją przygodę z muzyką zaczął jeszcze w gimnazjum. Na polskim rynku muzycznym jest obecny od 2002 roku, kiedy to właśnie rozpoczął współpracę z zespołem Tabula Rasa.

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego Piotra Kozieradzkiego. Jak podaje portal Plejada.pl za innymi mediami plotkarskimi, artysta ma za sobą nieudane małżeństwo z DJ-ką i modelką, Neen Nah. Owocem ich związku jest córka Noemi, którą wspólnie wychowują.

KaCeZet: kariera muzyczna

KaCeZet, znany również jako Kapitan Kacezet, to muzyk reggae, który od dłuższego czasu nie jest już obecny na polskiej scenie muzycznej. Dużą popularność zyskał jako członek zespołu Tabula Rasa, z którym w 2006 roku wydał krążek "Niczego", jednak nie tylko do występów z bandem ograniczała się jego twórczość.

Po rozstaniu z Tabula Rasa KaCeZet związał się z zespołem Dreadsquad. W 2009 roku wspólnie wydali album "Stara szkoła". W latach 2011-2013 tworzył projekt KaCeZet & Fundamenty

Jego najpopularniejsze utwory to: "Czego ona chce", "Nadciąga", "Kocham swoje miasto", "Mistrz" oraz "Niech gadają". W ostatnim z utworów wystąpił nawet Kamil Bednarek.

KaCeZet i Margaret: historia związku

Margaret i KaCeZet współpracowali razem przy płycie wokalistki "Gaja Hornby", z której pochodzi singiel "Byle jak". Długo jednak ukrywali swój związek. Ostatecznie Margaret w maju 2019 roku postanowiła opublikować romantyczne zdjęcie z ukochanym, dodając pod nim opis "Margaret pokazała zdjęcie z chłopakiem" i dodała emotikony serca oraz pierścionka. 

Pod koniec 2019 roku postanowili natomiast ogłosić, że się zaręczyli. Odbyło się to podczas koncertu Margaret w warszawskiej Stodole. Wokalistka zaprosiła na scenę "swojego prywatnego narzeczonego" i razem wykonali utwór "Daenerys & Jon Snow". To własnie wtedy fani wokalistki dowiedzieli się, że ta snuje ślubne plany, które postanowiła szybko wcielić w życie. 

Informacje o ich ślubie pojawiły się na profilu Psychonauta Foundation na Facebooku, wraz z fotografiami z ceremonii

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą - możemy przeczytać pod zdjęciami z ceremonii. 

KaCeZet jest o 6 lat starszy od Margaret, połączyła ich jednak miłość do muzyki. O łączącej ich relacji mówiło się już od dawna. Na instagramowych profilach zarówno muzyka, jak i wokalistki nie brakuje też ich wspólnych zdjęć. Para uchodzi za jedną z najbarwniejszych w polskim show-biznesie - wystarczy rzucić okiem na zdjęcia z ich ślubu. Ponadto oboje cenią sobie życie poza wielkim miastem, z którego zresztą niedawno się wyprowadzili. Wraz ze zwierzakami zaszyli się w lesie, gdzie cieszą się rodzinnym życiem. Młodej parze życzymy dużo szczęścia.