Zamknij

Justyna Steczkowska przechodzi na emeryturę? Zdradziła swój plan na przyszłość

23.09.2022 12:25

Justyna Steczkowska myśli już o emeryturze? Jurorka „The Voice of Poland” zdradziła w jednym z odcinków programu, czym chce się zajmować, kiedy zakończy muzyczną karierę. Wyznała również, czego na pewno nie będzie wtedy robiła.

Justyna Steczkowska
fot. Jan Bogacz / TVP

Justyna Steczkowska ponownie zasiadła w fotelu jurorskim w „The Voice of Poland”. To już piąta edycja, kiedy słynna piosenkarka jest trenerem uczestników.

W sierpniu gwiazda obchodziła 50. urodziny. Czy to oznacza, że wkrótce planuje przejść na emeryturę? W najnowszym odcinku „The Voice of Poland” pozwoliła sobie na szczery komentarz na temat planów na przyszłość.

Justyna Steczkowska przechodzi na emeryturę? Ma już na nią plan

Justyna Steczkowska zdradziła podczas nagrań „The Voice of Poland” szczegóły na temat swojej emerytury. Choć nic nie wskazuje na to, żeby piosenkarka miała wkrótce zwolnić tempo i zakończyć karierę, odniosła się do słów Marka Piekarczyka.

 Już wiem, co będziesz robiła na emeryturze. Założysz szkołę i będziesz katowała małolatki… – powiedział Marek Piekarczyk w trakcie Przesłuchań w Ciemno.

Jurorka szybko mu odpowiedziała i zdradziła, jak chce, żeby wyglądała jej emerytura.

Ja, szkołę? Nigdy w życiu. Wolę czytać książki. Ja już uczyłam swoje dzieci gry na fortepianie i to było duże wyzwanie. Wspięłam się na wyżyny swojej cierpliwości. Jestem z siebie dumna, bo się udało, ale to była trudna lekcja – stwierdziła i dodała: „Czy nauczyły się grać? Nauczyły się na tyle, na ile chciały. Nic więcej nie mogę zrobić”.

Kariera Justyny Steczkowskiej trwa już od lat dziewięćdziesiątych. W marcu tego roku zaprezentowała nowy album „Szamanka”, którym uczciła 25 lat działalności artystycznej. Na płycie znalazło się trzynaście utworów, w tym nowa wersja „Dziewczyny Szamana”.

RadioZET.pl/mat.prasowe