Zamknij

Justin Timberlake spotkał się z 88-letnia fanką. Oto ZDJĘCIA ze spotkania!

Redakcja
17.05.2018 15:38

88-letnia Bette Maloney jest wielką fanką Justina Timberlake’a. W trakcie świąt wielkanocnych otrzymała od swojej rodziny bilet na jego koncert. Nagranie z tego momentu zrobiło furorę w sieci. Trafiło nawet do samego Justina, który zdecydował się zrobić niespodziankę kobiecie i spotkał się z nią tuż przed koncertem.

Justin Timberlake
fot. PG / Splash News/EAST NEWS

Justin Timberlake spotkał się z 88-letnia fanką

Na początku kwietnia 88-letnia Bette Maloney stała się gwiazdą mediów społecznościowych po tym, jak do sieci trafiło nagranie, na którym starsza kobieta dostaje niespodziewanie bilet na koncert Justina Timberlake’a w Orlando na Florydzie. Jej reakcja zachwyciła tysiące internautów.

Krótki film dotarł do samego Justina Timberlake’a, który postanowił przygotować niespodziankę Nammie. Zaaranżował spotkanie tuż przed występem, a podczas koncertu pozdrowił 88-latkę ze sceny.

Wnuczka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze spotkania gwiazdy z babcią.

Justin Timberlake koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych w ramach trasy „Man of the Woods Tour”, która promuje jego piąty studyjny krążek. Promowały go utwory „Filthy”, „Supplies” i inspirowane country „Say Something”. Na albumie znalazło się łącznie szesnaście utworów, w tym duet z Alicią Keys.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/PK