Zamknij

Justin Bieber zagra koncert w Polsce w 2023 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Joanna Chojnacka
16.11.2021 10:42

Justin Bieber powraca do Polski. Znany wokalista zagra koncert w naszym kraju w 2023 roku. Gdzie odbędzie się wydarzenie? Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Justin Bieber
fot. shutterstock.com

Justin Bieber zagra koncert w Polsce. Artysta przeszedł długą i krętą drogę od swojego przełomowego singla "Baby" do odnalezienia własnego muzycznego stylu i artystycznego kierunku. Dzisiaj budzi kontrowersje, zalicza wizerunkowe wpadki i kolejne rekordy słuchalności.

Justin Bieber w Polsce w 2023 roku. Gdzie? Kiedy?

Muzyk wróci do Polski w 2023 roku w ramach światowej trasy Justin Bieber Justice World Tour, która będzie promowała jego najnowszy album "Justice". Koncert odbędzie się 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków.

Płyta "Justice" błyskawicznie stała się światowym hitem. Wydana w marcu 2021 roku, zadebiutowała jako najczęściej odtwarzany album w 117 krajach. Materiał został odsłuchany blisko 9 miliardów razy na całym świecie, a single poprzedzające premierę płyty takie jak: “Anyone”, “Lonely” czy “Holy” zdobyły 2 miliardy odtworzeń, stając się hitami. Jeszcze inna muzyczna sensacja z tego wydawnictwa, czyli utwór “Peaches” może pochwalić się imponującą liczbą 2,5 miliardów odsłuchań. Najnowszy duet Justina z Kid LAROI “Stay”, wydany w lipcu tego roku, stał się numerem, który najszybciej w historii zdobył miliard odtworzeń na Spotify.

Jak czytamy w zapowiedzi koncertu w Polsce:

Występy Justina to jedne z najbardziej widowiskowych show na świecie zachwycają wyjątkowymi efektami specjalnymi, brawurowymi popisami najlepszych tancerzy, wyjątkowymi instalacjami i akrobacjami oraz oczywiście niezastąpionym wokalem i charyzmą głównego bohatera. Tym razem artysta wyrusza w trasę z dodatkowym przesłaniem, promującym miłość, zaufanie i dobro, których moc odkrył podczas swojej artystycznej przerwy. Sam Justin przyznaje, że nadchodząca trasa będzie jego najlepszą!

Justin Bieber w Polsce w 2023 roku. Bilety

Chociaż do wydarzenia pozostało jeszcze wiele czasu, bilety na koncert będzie można kupić już wkrótce.

  • Przedsprzedaż Ticketmaster Presale: 18 listopada godz. 10:00
  • Sprzedaż ogólna biletów: 19 listopada godz. 10:00
loader

Zobacz też: 12 znanych artystów, którzy stali się popularni dzięki YouTube