Zamknij

Justin Bieber i benny blanco we wspólnym singlu "Lonely". Piątkowa premiera w Radiu ZET

16.10.2020 12:38

Justin Bieber i benny blanco zaprezentowali wspólny singiel zatytułowany „Lonely”. W tworzenie utworu zaangażował się także FINNEAS, muzyk i brat Billie Eilish. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo „Lonely” już w piątek po godz. 18:00.

Justin Bieber
fot. mat. prasowe / Mike Rosenthal

Justin Bieber prezentuje nowy utwór „Lonely”, który stworzył wspólnie z nominowanym wielokrotnie do Grammy benny blanco. Amerykanin to jeden z najpopularniejszych producentów ostatnich lat. Współpracował m.in. z Edem Sheeranem, Seleną Gomez, Maroon 5, Katy Perry, Rihanną czy Sią.

Justin Bieber i benny blanco w nowym singlu „Lonely”

Justin Bieber i benny blanco połączyli swoje siły w studiu, a efektem jest wspólny singiel „Lonely”. Za produkcję utworu odpowiadają blanco oraz FINNEAS, brat Billie Eilish.

 benny i FINNEAS to wspaniali kompozytorzy, dlatego możliwość współpracy z nimi przy „Lonely” to prawdziwy zaszczyt. Szczerze mówiąc, słuchanie efektu końcowego nie jest dla mnie łatwe, bo przypomina mi, jak ciężko było przejść przez niektóre z rozdziałów, o których opowiadamy. Mam nadzieję, że historia z tego kawałka zachęci innych do głośnego opowiadania o tym, co przechodzimy – tak Justin Bieber mówi o swoim najnowszym singlu.

benny blanco dodaje natomiast: „Bardzo się cieszę, że w końcu wydaliśmy ten utwór. Nie tylko dlatego, że to bardzo osobisty utwór dla Justina, FINEASSA i dla mnie, ale też dlatego, że każdy z nas czuje się od czasu do czasu KUR***KO samotny, natomiast każdy zawsze próbuje grać Supermana, powstrzymywać swoje uczucia i zgrywać mocną osobę 24 godziny na dobę. Tymczasem to zupełnie w porządku, gdy czasami zdejmiesz pelerynę i użyjesz jako wielkiej pier***onej chusteczki, gdy tylko tego potrzebujesz”.

Justin Bieber i jego ostatnia płyta „Changes”

Poprzedni singiel Justina Biebera, „Holy” w duecie z Chance the Rapper, trafił na szczyt Spotify Global Chart, odsłuchano go ponad 120 mln razy w tygodniu premierowym, utwór zapewnił też Justinowi rekord w liczbie odtworzeń klipu na YouTube w dniu premiery.

Ze średnią liczbą 55 milionów słuchaczy miesięcznie w Spotify, Bieber jest jednym z najpopularniejszych światowych artystów w platformie. Niedawno przekroczył też 148 mln obserwujących na Instagramie. „CHANGES”, piąty album studyjny wokalisty, zadebiutował na szczycie list sprzedaży w Stanach, a na całym świecie w pierwszym tygodniu sprzedano ponad milion egzemplarzy.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK