Zamknij

Julio Iglesias Junior: kim jest gwiazda sylwestra TVP? [Wiek, piosenki, Instagram, żona, dzieci]

31.12.2021 13:00

Julio Iglesias Junior to gwiazda Sylwestra TVP 2021/2022. Hiszpański wokalista będzie jednym z zagranicznych artystów, którzy wystąpią podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w Zakopanem. Kim jest Julio Iglesias Junior? Poniżej szczegóły na temat wieku Julio Iglesiasa Juniora, piosenek, Instagrama, żony, dzieci i dotychczasowej kariery syna Julio Iglesiasa.

Julio Iglesias Junior
fot. mat. prasowe TVP

Julio Iglesias Junior - kim jest gwiazda Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem? Wiek, piosenki, Instagram, żona, dzieci i dotychczasowa kariera – sprawdzamy najważniejsze informacje o hiszpańskim wokaliście, który będzie jedną z zagranicznych gwiazd "Sylwestra Marzeń z Dwójką". W Zakopanem pojawi się także m.in. Francesco Monte i Jason Derulo.

Julio Iglesias Junior: kim jest gwiazda Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem? Wiek, piosenki, Instagram, kariera

Julio Iglesias Junior ma 48 lat. Hiszpański wokalista urodził się 25 lutego 1973 roku w Madrycie – jego ojcem jest słynny piosenkarz, Julio Iglesias. Gwiazda Sylwestra TVP w Zakopanem ma starszą siostrę Chabeli i młodszego brata, którym jest Enrique Iglesias, jeden z najpopularniejszych hiszpańskich artystów. Julio Iglesias Junior, a tak naprawdę Julio José Iglesias Preysler, ma także siedmioro przyrodniego rodzeństwa.

Muzyczna kariera Julio Iglesiasa Juniora rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy wydał debiutancki album "Under My Eyes". Dziś syn Julio Iglesiasa ma cztery płyty na koncie – ostatni krążek ukazał się w 2014 roku i był zbiorem coverów przebojów znanych artystów. Julio Iglesias Junior nagrał własną wersję m.in. przeboju "La camisa negra" Juanesa.

Brat Enrique Iglesiasa brał udział w wielu programach rozrywkowych w USA i w Hiszpanii. Wygrał amerykański program "Gone Country" i pojawił się w show telewizji ABC "Superstars". Wystąpił także m.in. w hiszpańskiej wersji programów "Twoja Twarz Brzmi Znajomi" i "Taniec z gwiazdami".

Julio Iglesias Junior ma także doświadczenie jako aktor. Może pochwalić się również karierą w modelingu – wystąpił w kampanii domu mody Versace i współpracował z amerykańską marką GAP.

Gwiazda "Sylwestra Marzeń z Dwójką" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Profil Hiszpana na Instagramie śledzi ponad 150 tysięcy osób.

W trakcie Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem Julio Iglesias Junior zaśpiewa największe hiszpańskie przeboje w tym m.in. „La Camisa Negra” oraz utwory ojca i swojego brata Enrique.

Julio Iglesias Junior: żona, dzieci, rodzina

Julio Iglesias Junior wziął ślub w 2012 roku. Jego żoną była belgijska modelka, Charisse Verhaert, z którą zaręczył się po siedmiu latach bycia razem. W listopadzie tego roku para rozwiodła się po ośmiu latach małżeństwa.

Hiszpański wokalista nie ma dzieci. Jak przyznał w jednym z niedawnych wywiadów, zostanie ojcem to jego największe marzenie.

RadioZET.pl/mat.prasowe