Zamknij

Julia Wieniawa śpiewa "Easy On Me". Adele byłaby dumna? [WIDEO]

18.10.2021 11:18

"Easy On Me" bije rekordy popularności. Nową piosenką Adele, z którą artystka wróciła po 6 latach przerwy, śpiewa i zachwyca się obecnie cały świat. Fanką utworu jest także Julia Wieniawa. Aktorka nagrała swoją wersję "Easy On Me". Podoba wam się wykonanie Wieniawy?

Julia Wieniawa Adele
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News, Adele / Columbia Records/Ferrari Press/East News

Julia Wieniawa to nie tylko aktorka, ale także piosenkarka. Na swoim koncie ma kilka znanych utworów, w tym duet "Zabierz tę miłość" z Maciejem Musiałowskim.

Okazuje się, że gwiazda filmu Netflixa "W lesie dziś nie zaśnie nikt" jest wielką fanką nowego singla Adele "Easy On Me". Julia Wieniawa nagrała swoją wersję utworu i pochwaliła się nią w internecie.

Julia Wieniawa śpiewa nową piosenkę Adele "Easy on Me" [WIDEO]

"Easy on Me" Adele to obecnie najpopularniejsza piosenka na świecie. Pierwszy utwór zapowiadający jej czwarty album "30" podbija już listy przebojów i osiąga niesamowite wyniki w serwisach streamingowych. Brytyjka pobiła właśnie rekord Spotify – w ciągu jednej doby utwór odtworzono rekordowo 24 milionów razy.

Internet zalewają covery "Easy on Me". Swoją wersję nowego hitu Adele przygotowała także Julia Wieniawa.

Polska aktorka nagrała krótki fragment piosenki, w którym możemy usłyszeć, jak 22-latka poradziła sobie z wymagającym refrenem "Easy on Me". Dała radę?

loader

Adele: nowa płyta "30". Kiedy premiera albumu?

Adele zdradziła, że nowa płyta "30" będzie miała swoją premierę 19 listopada. Nad albumem artystka współpracowała ze znanymi producentami – Gregiem Kurstinem, Maxem Martinem i Shellbackiem.

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna. I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album – wyznaje Adele.