Zamknij

Julia Wieniawa z nowym singlem "Na darmo". W teledysku Maffashion i Jessica Mercedes [WIDEO]

Piotr Krajewski
30.07.2021 13:22
Julia Wieniawa
fot. mat. prasowe / Adam Jakubowski

Julia Wieniawa zaprezentowała nowy singiel "Na darmo", który jest pierwszą zapowiedzią jej debiutanckiej płyty. Jak zdradza sama piosenkarka i aktorka, utwór jest hymnem o spełnianiu marzeń. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk nakręcony w przestrzeniach warszawskiego teatru, w którym wystąpili m.in. Maffashion, Jessica Mercedes i Arek Kłusowski.

Julia Wieniawa nie skupia się tylko i wyłącznie na aktorstwie. Gwiazda może pochwalić się już kilkoma piosenkami, m.in. "Nie muszę" i "Zabierz tę miłość" z Maciejem Musiałowskim.

22-latka pracuje obecnie nad swoją pierwszą płytą. Poznaliśmy właśnie pierwszą zapowiedź debiutanckiego albumu Julii Wieniawy. Do internetu trafił singiel "Na darmo".

Julia Wieniawa i nowy singiel "Na darmo"

Julia Wieniawa zaprezentowała nowy singiel "Na darmo", przy którym współpracowała z Maciejem Sawochem, Kubą Karasiem i Arkiem Kłusowskim. Ten ostatni jest również autorem tekstu.

Wokalistka przyznała, że utwór "Na darmo" jest jej "hymnem o spełnianiu marzeń", w którym opowiada o naprawdę niełatwej drodze.

Zobacz także

Niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać. Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment - trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć – wyznaje artystka.

Maffashion i Jessica Mercedes w nowym teledysku Julii Wieniawy

Nowy singiel Julii Wieniawy doczekał się także teledysku nakręconego w warszawskim Teatrze Sabat. Klip jest utrzymany w trzech wersjach czasowych latach dwudziestych, osiemdziesiątych oraz współczesnych, a wokalistka i aktorka odgrywa w nim rolę iluzjonisty, który prezentuje na scenie magiczne sztuczki. W teledysku występują m.in. Arek Kłusowski, Maffashion i Jessica Mercedes.

W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat - my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje. Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać – dodaje Julia.

Reżyserem klipu jest Miłosz Sakowski.

To, co mnie inspirowało przy tworzeniu scenariusza do „Na darmo” to fakt, że tym utworem - choć atrakcyjnym wizualnie i bogatym w formie - możemy powiedzieć także o czymś ważnym dla nas - o naszym tu i teraz. Opowiadanie w sposób lekki, poprzez popkulturę o kwestiach istotnych społecznie - to coś, co bardzo sobie cenię i bardzo doceniam artystów, którzy są gotowi tak wykorzystywać swoją siłę i zasięgi – mówi Sakowski.

RadioZET.pl/mat.prasowe