Zamknij

Joe Keery wydał pierwszy singiel. Aktor "Stranger" Things zrobi karierę w muzyce?

Piotr Krajewski
25.07.2019 15:52

Joe Keery zaprezentował debiutancki singiel „Roddy”, który wydał w ramach swojego nowego muzycznego projektu pod nazwą Djo. Aktor to jedna z największych gwiazd serialu „Stranger Things”, gdzie gra postać Steve Harrington.

Joe Keery Roddy aktor Stranger Things wydał pierwszy singiel
fot. Netflix/Everett Collection/East News

Joe Keery ze „Stranger Things” wydał singiel „Roddy”

Joe Keery założył właśnie nowy projekt muzyczny pod nazwą Djo. Aktor „Stranger Things” zaprezentował swój pierwszy solowy singiel zatytułowany „Roddy”, którym odważnie wchodzi w świat muzyki. Piosenka jest utrzymana w klimacie psychodelicznego popu i nawiązuje do brzmienia lat 70. i 80.

Zobacz także

Okazuje się jednak, że nie są to pierwsze muzyczne kroki w karierze Joe’ego Keery’ego. Przez kilka ostatnich lat 27-latek był członkiem zespołu Post Animal z Chicago, gdzie grał m.in. na gitarze. Artysta opuścił jednak grupę przed tuż wydaniem ich debiutanckiej płyty „When I Think of You in a Castle”.

Joe Keery zdobył wielką popularność za sprawą serialu „Stranger Things”, którego najnowszy, trzeci sezon pobił wszelkie rekordy oglądalności. Aktor wciela się w Steve’a Harringtona, jedną z głównych postaci produkcji Netflixa. 27-latek miał także okazję wystąpić m.in. filmie „Gra o wszystko” z Jessicą Chastain czy serialach „Empire” i „Chicago Fire”.

 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK