Zamknij

Jessie Ware w teledysku do „Free Yourself”. Jej nowym singlem zachwyca się cały świat [WIDEO]

11.08.2022 10:40

Jessie Ware zaprezentowała teledysk do najnowszego singla „Free Yourself”, który podbija serca słuchaczy na całym świecie. Jak mówi sama piosenkarka, utwór w klimacie disco jest dla niej początkiem zupełnie nowej ery. "Baw się, uwolnij się!" – zachęca Jessie.

Jessie Ware Free Yourself
fot. mat. prasowe / Youtube screen / Jessie Ware

Jessie Ware to jedna z gwiazd, które przeszły ogromną muzyczną metamorfozę. Wraz ze swoim wydanym w 2020 roku albumem „What’s Your Pleasure?” brytyjska piosenkarka zaprezentowała zupełnie inną muzykę pełną tanecznych brzmień. Najnowszy singiel „Free Yourself” również podąża tą ścieżką, ale jest jeszcze bardziej odważny niż poprzednie utwory.

Jessie Ware zaprezentowała teledysk do nowego singla „Free Yourself”

Jessie Ware w najnowszym teledysku do singla „Free Yourself” zaprasza wszystkich do uwolnienia swojego prawdziwego oblicza i czerpania radości z bycia sobą ponad wszystko.

W pełnym tańca klipie wyreżyserowanym przez Vicky Lawton, obok piosenkarki pojawiają się m.in. inne kobiety oraz członkowie społeczności LGBTQIA+. Ubrana w czerwony jedwab gwiazda stawia się na piedestale, aby uwolnić niezwykłe kolory okrytych czarnymi szatami gości.

Nowy singiel Jessie Ware zbiera świetne recenzje i zachwyca słuchaczy oraz krytyków z całego świata. Co ciekawe, od czasu premiery piosenka „Free Yourself” stała się najlepiej debiutującym singlem wokalistki zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na arenie międzynarodowej.

Nad utworem w klimatach Donny Summer i Glorii Gaynor brytyjska piosenkarka pracowała z kilkukrotnie nagrodzonym Grammy producentem Stuartem Pierce’em znanym ze współpracy m.in. z Madonną, Kylie Minogue, The Killers, a ostatnio również z Duą Lipą. To właśnie on wyprodukował hity „Levitating” i „Love Again” z albumu „Future Nostalgia”.

„Free Yourself” jest początkiem nowej ery. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję tę piosenkę pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Baw się, uwolnij się! – wyjaśnia Jessie.

Wraz z premierą utworu, w polskiej sieci ruszyła wyjątkowa kampania z influencerami i dziennikarzami, którzy trzymają flagę z tytułem singla.