Zamknij

Najseksowniejszy występ Jennifer Lopez w historii? Telewizja chciała go ocenzurować [WIDEO]

23.11.2020 11:11

Jennifer Lopez zszokowała wszystkim swoim występem na American Music Awards 2020, gdzie w niedzielę wystąpiła razem z Malumą. Zdaniem widzów był to jeden z najseksowniejszych momentów w całej karierze 51-latki. Amerykańskie media informują,że stacja telewizja ABC myślała nawet o ocenzurowaniu występu Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez AMA 2020
fot. ABC/WDTV/Rex Features/East News

Jennifer Lopez słynie z seksownych występów pełnych gorącego tańca i zmysłowych strojów. Nie inaczej było w trakcie American Music Awards 2020.

51-letnia piosenkarka wystąpiła na scenie razem z latynoskim gwiazdorem Malumą i zszokowała amerykańskich widzów. Zdaniem wielu był to jeden z najseksowniejszych występów w całej karierze Jennifer Lopez. Transmitująca galę AMA 2020 stacja ABC zastanawiała się nawet, czy nie ocenzurować show.

Jennifer Lopez odważnie odsłoniła biust. Kreacja gwiazdy zachwyciła [FOTO]

Jennifer Lopez na American Music Awards 2020. Jeden z najseksowniejszych występów w karierze

Jennifer Lopez i Maluma wystąpili na niedzielnej gali American Music Awards 2020, która odbyła się w Los Angeles. Para zaprezentowała na żywo dwie wspólne piosenki „Pa' Ti” i „Lonely” promujące komedię romantyczną „Marry Me” z piosenkarką w roli głównej.

Jennifer Lopez gwiazdą walentynkowej komedii romantycznej. O czym opowie "Marry Me"?

Występ Jennifer Lopez był jednym z najczęściej komentowanych momentów całego wydarzenia. Ubrana w seksowny strój wokalistka zaprezentowała zmysłową choreografię. Nie zabrakło też gorących zbliżeń pomiędzy J.Lo i Malumą.

Internauci zachwycają się formą 51-letniej Jennifer Lopez. Zdaniem niektórych był to jeden z najseksowniejszych występów w całej jej karierze.

AMA 2020: Występ Jennifer Lopez i Malumy zbyt kontrowersyjny? Stacja ABC zastanawiała się nad cenzurą

Jak informuje portal Page Six, amerykańska telewizja ABC myślała nawet o ocenzurowaniu tego występu, ponieważ wielu widzów mogło go uznać za zbyt kontrowersyjny. Obawy stacji były najprawdopodobniej związane z sytuacją z lutego 2020 roku, kiedy Jennifer Lopez i Shakira wystąpiły razem na Super Bowl 2020. Wówczas do Federalnej Komisji Łączności wpłynęło ponad 1300 skarg od widzów, którzy uznali występ piosenkarek za nieodpowiedni i zbyt wyzywający.

Jennifer Lopez w stroju polskiej projektantki. Wystąpiła w nim w teledysku [WIDEO]

loader