Zamknij
Jennifer Lopez
  • 8 Zobacz
fot. Instagram/Sipa USA/East News

Jennifer Lopez skończyła 51 lat. Amerykańska piosenkarka o latynoskich korzeniach udowadnia, że wiek to tylko liczba. Za sprawą intensywnych ćwiczeń i odpowiedniej diety J.Lo prezentuje się znakomicie po 50-tce. Zobaczcie, jak dziś wygląda 51-letnia Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez nie przestaje zachwycać wyglądem. Niesamowita figura piosenkarki to efekt wieloletnich ćwiczeń pod okiem najlepszych trenerów. Amerykanka nie wyobraża sobie dnia bez zdrowego posiłku i intensywnego treningu.

24 lipca tego roku Jennifer Lopez skończyła 51 lat. Słynna piosenkarka jest jedną z tych gwiazd, dla których czas się zatrzymał. W naszej galerii zobaczycie najnowsze zdjęcia pięknej J.Lo.

Jennifer Lopez skończyła 51 lat. Wygląda znakomicie po 50-tce

Jennifer Lopez ma 51 lat, ale od dawna już udowadnia, że wiek to tylko liczba. Nie jest jednak tajemnicą, że artystka korzysta ze wsparcia wielu specjalistów, którzy każdego dnia pomagają jej zachować świetną formę.

51-letnia latynoska gwiazda ma do dyspozycji kilku trenerów. Razem z nimi układa intensywne plany treningowe, które skrupulatnie realizuje. To jednak nie koniec. Jennifer Lopez musi także przestrzegać ustalonej diety. Podobno od wielu lat nie pije już kawy i kupuje jedynie żywność ekologiczną.

Jak ćwiczy Jennifer Lopez? Jej trenerzy zdradzili listę ćwiczeń piosenkarki

Jennifer Lopez: piosenki i największe hity

Jennifer Lopez to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych amerykańskich artystek. Mimo wieloletniej już kariery piosenkarka nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez wielu uważana jest za popkulturową ikonę z licznymi przebojami na koncie. W ciągu ponad 20 lat Jennifer Lopez wydała osiem studyjnych albumów i ponad sześćdziesiąt singli, z których wiele stało się hitami. Słuchacze Radia ZET znają J.Lo z takich piosenek jak „If You Had My Love”, „Waiting For Tonight”, „Let’s Get Loud”, „On the Floor” czy „Ain’t Your Mama”

Posłuchaj podcastu