Zamknij

Jennifer Lopez odsłania ciało w gorącym teledysku. Wkrótce skończy 52 lata [WIDEO]

09.07.2021 12:55
Jennifer Lopez
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Jennifer Lopez zaprezentowała teledysk do nowej piosenki „Cambia el Paso”, którą nagrała razem z latynoskim gwiazdorem, Rauwem Alejandro. W gorącym, bardzo letnim wideoklipu piosenkarka odsłania ciało i chwali się świetną formą. Aż trudno uwierzyć, że Jennifer Lopez wkrótce skończy 52 lata.

Jennifer Lopez powraca z nowym singlem „Cambia el Paso”, który w mgnieniu oka może stać się jednym z hitów tegorocznego lata. W bardzo wakacyjnie brzmiącym utworze pojawia się także portorykański arysta, Rauw Alejandro.

Jennifer Lopez bez retuszu. Wyciekły naturalne zdjęcia gwiazdy. "Tu wygląda na 70 lat" [FOTO]

Jennifer Lopez odsłania ciało w gorącym teledysku. Singiel „Cambia el Paso” z Rauw Alejandro

Jennifer Lopez i Rauw Alejandro łączą siły w utworze „Cambia el Paso”. To pierwsza współpraca artystki i rapera, który nagrywał już piosenki m.in. z Seleną Gomez czy Luisem Fonsim.

W oficjalnym teledysku nie brakuje gorącego tańca Jennifer Lopez, która odsłania ciało i chwali się świetną figurą w wieku 52 lata. W jednym z wywiadów J.Lo zdradziła, o czym jest jej nowa piosenka.

Piosenka jest o zmianie, a także o tym, aby nie bać się zrobić kroku do przodu. Idź naprzód, rób, co musisz. Jeśli coś jest nie tak, cokolwiek złego dzieje się w twoim życiu, po prostu zrób krok i tańcz. Taniec to życie, radość i szczęście – powiedziała Lopez w rozmowie z SirusXM.

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem?

Ben Affleck i Jennifer Lopez zostali przyłapani niedawno na gorącym pocałunku. Wszystko wskazuje na to, że para, która była razem na początku XXI wieku, postanowiła do siebie wrócić. Kilka miesięcy temu J.Lo zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem.

Zobacz: Ben Affleck i Jennifer Lopez przyłapani na pocałunku. Ponownie wrócili do siebie [FOTO]