Zamknij

Jennifer Lopez kompletnie nago w teledysku. Ona naprawdę ma 51 lat? [WIDEO]

14.01.2021 10:27

Jennifer Lopez nago w teledysku do piosenki „In The Morning”. 51-letnia piosenkarka zaprezentowała nowy wideoklip, w którym nie zabrakło wielu gorących momentów. W jednej ze scen możemy oglądać J.Lo jako nagiego anioła ze skrzydłami.

Jennifer Lopez
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Jennifer Lopez skończy w tym roku 52 lata, co dla wielu osób jest ogromnym zaskoczeniem. Gwiazda nie przestaje zachwycać niesamowitym wyglądem. Jej idealna sylwetka nie bierze się jednak znikąd – to efekt specjalnej diety i ciężkich treningów na siłowni pod okiem najlepszych trenerów.

Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu J.Lo lubi pochwalić się świetną formą. W najnowszym teledysku do piosenki „In The Morning” piosenkarka odsłoniła naprawdę dużo. W jednej ze scen widzimy Jennifer Lopez jako nagiego anioła.

Zobacz także: Najseksowniejszy występ Jennifer Lopez w historii? Telewizja chciała go ocenzurować [WIDEO]

Jennifer Lopez nago w nowym teledysku do piosenki „In the Morning”

Jennifer Lopez przemieniła się w nagiego anioła ze skrzydłami w nowym teledysku do utworu „In The Morning”. To jednak niejedyne zaskakujące wcielenie artystki w wideoklipie – 51-latka staje się także innym mitycznym stworzeniem, czyli syreną.

Amerykanka zdradziła, że jej najnowszy teledysk to nie tylko klip z ładnymi kadrami, ale także wideo pełne różnych symboli.

Ten utwór mówi o wymaganiu od kogoś, aby traktował cię we właściwy sposób. W teledysku jest dużo symboliki. Dziewczyna wchodzi w relację i jednocześnie tonie w wodzie, gdzie wyrasta jej ogon syreny. Następnie stopniowo zaczynają wyrastać jej własne skrzydła, dzięki którym będzie w stanie odejść z tego związku – wyjaśnia J.Lo.

Pełny teledysk do singla „In The Morning” trafi do serwisu Youtube już w najbliższy weekend.

Zobacz także: Jak ćwiczy Jennifer Lopez? Jej trenerzy zdradzili listę ćwiczeń piosenkarki

loader