Zamknij
Monika Chojdak Jennifer Lopez sobowtórka
  • Monika Chojdak polska Jennifer Lopez 2
  • Monika Chojdak polska Jennifer Lopez 7
  • Monika Chojdak polska Jennifer Lopez 3
  • 8 Zobacz
fot. instagram.com/belikejlo

Jennifer Lopez ma sobowtórkę w Polsce. Jest nią Monika Chojdak, którą wielu słuchaczy może kojarzyć z nieistniejącego już zespołu Queens. Wokalistka chętnie upodabnia się do słynnej gwiazdy. Zdjęcia dotarły do samej Jennifer Lopez, która zaczęła obserwować Polkę na Instagramie.

Monika Chojdak polską sobowtórką Jennifer Lopez

Monika Chojdak to polska Jennifer Lopez. Sobowtórka amerykańskiej piosenkarki robi furorę na Instagramie, gdzie prowadzi profil „Be Like J.Lo” (Bądź jak J.Lo). Prezentuje tam zdjęcia, na których upodabnia się do słynnej gwiazdy.

Trzeba przyznać, że podobieństwo Polki do J.Lo jest naprawdę duże. Zauważyła to nawet ostatnio sama Jennifer Lopez, która niespodziewanie zaczęła obserwować Monikę Chojdak w mediach społecznościowych. Co więcej, 50-latka udostępniła jedno z jej zdjęć na Instagramie.

Jestem w szoku i jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję z całego serca Jennifer za zainteresowanie moją osobą — napisała zszokowana Polka.

Jennifer Lopez pokazała zdjęcia z siłowni. Niesamowite ciało 50-latki [FOTO]

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Polka została zauważona przez J.Lo. W 2012 roku Monika Chojdak wybrała się na pamiętny koncert artystki w Gdańsku. Kilka lat później na rynku pojawiła się książka biograficzna piosenki zatytułowana „True Love”. Wewnątrz pojawiło się zdjęcie z koncertu w Trójmieście, na którym sfotografowano Chojdak.

Czy Monikę Chojdak naprawdę można nazwać sobowtórką Jennifer Lopez? Zobaczcie jej zdjęcia w galerii.

loader

Monika Chojdak: kim jest sobowtórka Jennifer Lopez?

Monika Chojdak, polska sobowtórka Jennifer Lopez, ma spore doświadczenie w branży muzycznej. Swoją karierę rozpoczęła w programie „Droga do gwiazd”, który stacja TVN emitowała kilkanaście lat temu.

W 2004 roku wokalistka dołączyła do polskiego girlsbandu Queens, z którym wydała dwie płyty i wystąpiła m.in. w polskich preselekcjach do Eurowizji 2006. Grupa zajęła 2. miejsce w głosowaniu publiczności. Po kilku latach Queens zakończyły działalność.

Monika Chojdak brała udział także w programach „The Voice of Poland” i „Bitwa na głosy”. Była też jurorką w „Śpiewajmy razem. All Together Now”.