Zamknij

Jason Derulo gwiazdą Sylwestra TVP 2021/2022. Amerykanin wystąpi w Zakopanem

31.12.2021 09:00

Jason Derulo wystąpi na Sylwestrze TVP 2021/2022 w Zakopanem. Znany z przebojów "Want to Want Me" i "Wiggle" amerykański wokalista będzie jedną z zagranicznych gwiazd "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Kim jest Jason Derulo?

Jason Derulo
fot. Rex Features/East News

Sylwester TVP 2021/2021 z kolejną zagraniczną gwiazdą. Telewizja Polska poinformowała, że podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w Zakopanem wystąpi Jason Derulo.

Zobacz także: Jason Derulo: kim jest gwiazda Sylwestra TVP? [Wiek, wzrost, piosenki, Instagram, partnerka, dzieci]

Jason Derulo wystąpi na Sylwestrze TVP 2021/2022. Kim jest gwiazda Sylwestra Marzeń z Dwójką?

Jason Derulo gwiazdą "Sylwestra Marzeń z Dwójką", który odbędzie się w Zakopanem. Informacją o występie amerykańskiego artysty w Polsce pochwalił się na Twitterze Jacek Kurski.

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia – napisał prezes TVP.

Zobacz także

Jason Derulo to amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz, który rozpoczął karierę w 2009 roku. Podbił listy przebojów hitami "Want to Want Me", "Wiggle", "Swalla", "Whatcha Say", "Trumpets", "In My Head" czy "Savage Love". Jego single i albumy sprzedały się do tej pory w ponad 30 milionach egzemplarzy. 32-latek może pochwalić się także bijącymi rekordy teledyskami - w serwisie Youtube obejrzano je ponad 8 miliardów razy.

Amerykanin to także gwiazda TikToka. Jego konto według rankingu z grudnia tego roku uplasowało się na 14. miejscu na świecie pod względem popularności. Jasona Derulo w aplikacji śledzi ponad 51 milionów użytkowników, a tworzone przez niego filmy mają ponad 1,2 miliarda polubień.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat.prasowe