Zamknij

„Janusz w Zakopanem” — nowa parodia „Miłości w Zakopanem” Sławomira Zapały [WIDEO]

Redakcja
10.07.2018 14:15

Kabaret Czwarta Fala, autorzy słynnego „Wieśka Tico”, wracają z zupełnie nową parodią. W internecie robi furorę ich wakacyjna przeróbka „Miłości w Zakopanem” Sławomira Zapały zatytułowana „Janusz w Zakopanem”. Zobaczcie teledysk!

Kabaret Czwarta Fala Janusz w Zakopanem
fot. Youtube (Kabaret Czwarta Fala)

Kabaret Czwarta Fala — Janusz w Zakopanem. Parodia Sławomira Zapały

Utwór „Miłość w Zakopanem” Sławomira Zapały pobił wszelkie rekordy popularności. Klip jest jednym z najpopularniejszych polskich teledysków w internecie — obejrzano go już ponad 160 milionów razy.

Zobacz także

Mimo że od premiery minęło już sporo czasu, popularność przeboju Sławomira jest wciąż ogromna. Nic więc dziwnego, że wciąż pojawiają się w sieci zabawne parodie piosenki.

Swoją przeróbkę „Miłości w Zakopanem” zaprezentował właśnie Kabaret Czwarta Fala, który zrobił furorę w polskim internecie za sprawą żartobliwej wersji hitu lata 2017 — „Despacito”. Ich teledysk do „Wieśka Tico” może pochwalić się niemal 50 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Wygląda na to, że ich przeróbka zatytułowana „Janusz w Zakopanem” będzie kolejnym hitem polskiego internetu. Klip, nagrany oczywiście na Podhalu, obejrzano już kilkaset tysięcy razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK