Zamknij

Jacek Łągwa skomponował największe hity Ich Troje. Jak dzisiaj wygląda?

07.06.2021 10:38

Jacek Łągwa to autor największych przebojów Ich Troje, które do dziś zna cała Polska. Jak dzisiaj wygląda muzyk, któremu zawdzięczamy melodie do "Powiedz" czy "Razem a jednak osobno"?

Ich Troje
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Jacek Łągwa to artysta wielu talentów. Jest kompozytorem, multiinstrumentalistą, producentem muzycznym, wokalistą, aranżerem oraz aktorem. Twórca zajmuje się muzyką pop, jednak największy rozgłos przyniosła mu współpraca z Michałem Wiśniewskim w grupie Ich Troje.

Jacek Łągwa - autor hitów Ich Troje. Jak dziś wygląda?

Łągwa oprócz niezliczonych hitów Ich Troje, wydał także album solowy "Rozdział drugi", który miał swoją premierę w 2009 roku. Wystąpił także gościnnie na płycie Varius Manx "The Beginning" z 1990 roku.

W ostatnim czasie Łągwa zniknął z mediów. Zmartwieni fani obawiali się, że artysta zrezygnował z muzyki lub znowu zachorował. Kilka lat temu bowiem u artysty zdiagnozowano tętniaka.

Jacek Łągwa i Michał Wiśniewski na wspólnym zdjęciu 

Jak się okazuje, 52-letni muzyk ma się świetnie i wrócił do koncertowania. Po ostatnim koncercie artysty w Płocku Michał Wiśniewski opublikował fotografię z Łągwą. Na pewno wielu z dawnych fanów Ich Troje będzie miało problem z rozpoznaniem na niej kompozytora.

"26 zdjęć na ściance po koncercie potrafi wykończyć każdego. Brawo Jacek Łągwa! Udało się i robiliśmy to z wielką przyjemnością! Bardzo dziękujemy za koncert w Płocku i do zobaczenia w Sopocie 10 lipca w Operze Leśnej" - pisze Michał Wiśniewski.

loader