Zamknij

Jacek "Budyń" Szymkiewicz przeczuwał swoją śmierć? "Mówił o tym"

23.06.2022 09:16
Jacek Szymkiewicz
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Jacek "Budyń" Szymkiewicz nie żyje. Była żona muzyka zdradziła w rozmowie z "Co za Tydzień", że artysta przeczuwał, że jego czas się kończy.

Jacek Szymkiewicz znany jako "Budyń" był twórcą grupy Pogodno. Oprócz tego występował także z zespołem Babu Król i pracował jako artysta solowy. Tworzył dla wielkich polskich gwiazd takich jak Hey, Monika Brodka czy Varius Manx.

Jacek "Budyń" Szymkiewicz przeczuwał swoją śmierć?

Artysta zmarł 12 kwietnia 2022 roku w wieku 48 lat. Zaledwie dzień przed śmiercią w sieci pojawiła się zapowiedź nowego projektu muzycznego z jego udziałem. Nikt nie spodziewał się najgorszego.

Nikt poza samym Budyniem. Była żona artysty w rozmowie z "Co za tydzień" zdradziła, że nieodżałowany muzyk przeczuwał, że wkrótce stanie się coś złego.

Była żona Budynia zdradza, że muzyk przeczuł swój zawał

Marta Malikowska wyznała:

Wiem od naszych znajomych, że on coś przeczuwał. Wysyłał wiadomości, że chyba zrobił sobie 'kuku w serce'. Mówił o tym, że chyba zbliża się zawał. Od dawna mówił o problemach z sercem.

Była żona Szymkiewicza opowiedziała również, co czuła, kiedy dowiedziała się o śmierci ojca ich córki Jagody:

Momentalnie zaczęłam ryczeć w kuchni i Jagoda usłyszała mój płacz. Nie wiedziałam, jak mam to powiedzieć, po prostu powiedziałam w totalnych emocjach... Padłyśmy na kolana, długo płakałyśmy na podłodze.

Nagła śmierć Budynia sprawiła, że pojawiły się plotki na temat przyczyn zgonu. Spekulacje uciął dziennikarz Jacek Nizinkiewicz, który oświadczył, że artysta miał wiele planów na przyszłość, a przyczyną śmierci był zawał.

RadioZET.pl/Interia/Co za Tydzień