Zamknij

Słuchaj „Wieczoru z Radiem ZET” i wygrywaj bilety na koncerty Imany

Redakcja
09.10.2017 14:27

Imany wraca do nas. Francuska piosenkarka, która cieszy się ogromną popularnością w Polsce, już za kilka dni zagra aż trzy koncerty w naszym kraju. Wejściówki na te wydarzenia możesz wygrać na antenie Radia ZET. Słuchaj od dziś uważnie „Wieczoru w Radiu ZET”.

Słuchaj „Wieczoru z Radiem ZET” i wygrywaj bilety na koncerty Imany
fot. Bartosz Krupa/East News

Imany to obecnie jedna z najciekawszych francuskich wokalistek. Jej muzyką, która łączy w sobie dźwięki folku, soulu i bluesa, zachwyca się tysiące polskich fanów.

Nic dziwnego, że artystka chętnie wraca do naszego kraju. W październiku wystąpi w trzech polskich miastach: Warszawie (15.10), Poznaniu (16.10) i Krakowie (17.10). W trakcie ostatniego koncertu Francuzkę będzie supportować Kasia Moś, która reprezentowała Polskę w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku.

Wygraj bilety w Radiu ZET

Chcesz zobaczyć Imany na żywo? Radio ZET może spełnić Twoje marzenie. Wystarczy, że będziesz od dziś uważnie słuchał programu Marcina Wojciechowskiego. Codziennie do wygrania bilety na trzy polskie koncerty.

„Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Uwielbiana w Polsce

Trzeba przyznać, że polscy fani zakochali się w melancholijnym klimacie, którzy towarzyszy muzyce Imany.

Artystka pochodząca z południowej Francji wydała dwa studyjne albumy. Jej debiutancki krążek „The Shape of a Broken Heart” stał się wielkim bestsellerem w Polsce i pokrył się kilkukrotną platyną, a jej przeboje „You Will Never Know” oraz „Don’t Be So Shy” cieszyły się także dużą popularnością na antenie Radia ZET.

RadioZET.pl/PK