Zamknij

Igo chce walczyć z hejtem w sieci. Ważny przekaz w nowym singlu "To też o Tobie" [WIDEO]

22.06.2022 09:46
Igo To też o Tobie
fot. mat. prasowe

Igo zaprezentował kolejny solowy singiel zatytułowany „To też o Tobie”. Wokalista porusza w nim ważny w dzisiejszych czasach problem hejtu, z którym mierzy się codziennie wiele osób. Piosenka jest częścią akcji „Hejt może zabić”.

Igo, a właściwie Igor Walaszek, zasłynął na polskiej scenie muzycznej jako członek zespołu Clock Machine i połowa duetu Bass Astral x Igo.

Wokalista rozwija obecnie karierę solową. Podbił już serca słuchaczy utworami „Helena” i „Brudas”, a teraz prezentuje kolejny singiel. Utwór „To też o Tobie” niesie ze sobą bardzo ważny przekaz.

Igo i nowy singiel „To też o Tobie”. Wokalista zwraca uwagę na hejt w internecie

Igo sprzeciwia się mowie nienawiści w internecie. Artysta zaprezentował nowy singiel „To też o Tobie”, który jest częścią akcji „Hejt może zabić”.

Chyba nie ma osoby, której nie dotknął hejt w internecie. Pisząc piosenkę „To też o Tobie” chciałem poruszyć temat wszechobecnie występującego hejtu i jego bolesnych konsekwencji. Zdecydowałem jednak, że należy iść o krok dalej. Przyłączcie się do mnie, stwórzmy akcję „Hejt może zabić” i razem sprzeciwmy się szerzącej się nienawiści w internecie – mówi Walaszek.

Do sieci trafił także oficjalny teledysk. Klip w reżyserii Piotra Onopy w metaforyczny sposób przedstawia to, co może spotkać osoby, które dotyka mowa nienawiści w internecie.

Akcja „Hejt może zabić” otwarcie przeciwstawia się nienawiści w wirtualnym i realnym świecie. Inicjatywa będzie podkreślała i piętnowała to zjawisko oraz unaoczniała konsekwencje, które spotykają osoby narażone na hejt. Wkrótce pojawi się więcej informacji na temat akcji.

Nie przechodźmy wobec tego obojętnie. Zróbmy coś z tym! Dołącz do akcji, zaproś znajomych i razem z Igo walczmy z hejtem – zachęcają twórcy.

RadioZET.pl/mat.prasowe