Zamknij

Ich Troje wydaje ostatnią płytę. To koniec zespołu? Wiśniewski ujawnił prawdę

02.11.2021 12:33

Ich Troje kończy działalność? Michał Wiśniewski poinformował, iż zespół wyda wkrótce swoją ostatnią już płytę w karierze. Czy to oznacza, że Ich Troje znika ze sceny na zawsze? Lider ujawnił, co dalej z zespołem.

Ich Troje
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Grupa Ich Troje osiągnęła niebywały sukces na polskiej scenie muzycznej. Diamentowe i platynowe płyty, wyprzedane koncerty i mnóstwo przebojów, m.in. "Powiedz" czy "A wszystko to... (bo ciebie kocham)!".

Zespół Michała Wiśniewskiego, Anny Świątczak i Jacka Łągwy, który ostatnio zmienił się nie do poznania, przygotowuje się wydania swojej ostatniej płyty. Czy to znaczy, że Ich Troje kończy działalność? Wiśniewski skomentował.

Ich Troje kończy działalność? Wiśniewski skomentował, co dalej z zespołem

Zespół Ich Troje poinformował, że wydaje dziesiątą i jednocześnie ostatnią płytę w karierze. Album podsumowujący 25 lat działalności grupy ukaże się 14 lutego 2022 roku. Do wydawnictwa będzie dołączona także książka.

Czy to koniec Ich Troje? Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z albumowej sesji i odniósł się do przyszłości grupy. Fani zespołu mogą odetchnąć z ulgą.

Uspokajam. Nie schodzimy ze sceny, a jedynie, idąc z duchem czasu, przenosimy się z kolejnymi produkcjami do sieci – skomentował Wiśniewski.

Ich Troje: Wiśniewski dziękuje Annie Świątczak i Jackowi Łągwie

Wpis na temat nowej płyty Ich Troje Michał Wiśniewski wykorzystał także, aby podziękować członkom zespołu. Jacek Łągwa jest częścią grupy od początku, Anna Świątczak powróciła do zespołu w 2020 roku.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować Jackowi za długoletnią przyjaźń. Możemy się różnić w wielu kwestiach, ale finalnie ramię w ramię idziemy w tym samym kierunku. Aniu, wniosłaś do tego zespołu wiele talentu, serca i dobrej energii. Mam nadzieje, że będę mógł z nich czerpać jeszcze wiele lat – napisał lider Ich Troje.