Zamknij

Hazel O'Connor trafiła do szpitala. W jakim stanie jest wokalistka?

19.01.2022 12:38
Hazel O'Connor trafiła do szpitala. W jakim stanie jest wokalistka?
fot. EAST NEWS

Hazel O'Connor, znana brytyjska wokalistka z lat 80. trafiła do szpitala. Artystka przeszła wylew krwi do mózgu. W jakim jest stanie?

Hazel O'Connor to brytyjska wokalistka, kompozytorka i aktorka. Swoją popularność zyskała w latach 80. dzięki hitom takim jak "Eighth Day", "D-Days" i "Will You?". Wystąpiła także w filmie "Breaking Glass", opowiadającym o zdeterminowanej piosenkarce rockowej, która za wszelką cenę chce osiągnąć popularność. O'Connor rok po premierze otrzymała nominację do nagrody BAFTA za najlepszą muzykę filmową, którą stworzyła na potrzeby produkcji.

Hazel O'Connor w szpitalu. W jakim stanie jest wokalistka?

Brat artystki, Neil O'Connor opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował, że jego siostra trafiła do szpitala. Zgodnie z treścią posta, O'Connor została znaleziona nieprzytomna w swoim domu w południowo-zachodniej Francji.

Neil O'Connor doniósł o "poważnym zdarzeniu medycznym". Jak głosi post:

Została zabrana do lokalnego szpitala, gdzie ustalono, że doszło do wylewu krwi do mózgu i powinna być przeniesiona do większej placówki, która mogłaby skuteczniej monitorować jej stan.

Artystka została wprowadzona w śpiączkę na około dobę. Po wybudzeniu jej stan się znacznie polepszył. Neil O'Connor podkreśla, że powrót do zdrowia siostry może zająć sporo czasu, jednak jest ona pod najlepszą opieką specjalistów.

Hazel O'Connor ma 66 lat.

Radio ZET.pl/NME