Zamknij

Harry Styles zawiesza karierę. Muzyk odrzucił propozycję przez natłok zajęć

24.08.2022 11:04

Harry Styles przez ogromny natłok zajęć musiał odrzucić ciekawą propozycję. Artysta zdecydował, że zrezygnuje na jakiś czas z jednego z aspektów swojej kariery.

Harry Styles
fot. SplashNews.com/East News

Harry Styles podbił swoją muzyką, wizerunkiem i osobowością serca całego świata. Artysta stał się ikoną nie tylko popu, ale i mody. Dziennikarze muzyczni zaczęli nawet nazywać muzyka "królem" swojego gatunku. Określenie dotychczas było zarezerwowane dla Michaela Jacksona, co wywołało oburzenie wśród krewnych zmarłego wokalisty.

Harry Styles zawiesza karierę aktorską

Sytuacja udowadnia tylko, jak wysoką pozycję w branży wypracował sobie Styles. Co ciekawe, artysta posiada wiele zainteresowań i talentów. Sprawdza się świetnie jako wokalista, kompozytor, autor tekstów, ale też model i aktor.

Ostatnia wymieniona profesja Stylesa wkrótce ucierpi. Wokalista wyznał, że natłok obowiązków nie pozwala mu na kontynuowanie kariery aktorskiej. Muzyk ogłosił, że na jakiś czas musi zawiesić tę część swojej działalności.

Harry Styles nie ma czasu grać w filmach. Odrzucił ciekawą propozycję

W wywiadzie dla "Rolling Stone" Styles zaznaczył, że nie potrafi wyobrazić sobie, że w najbliższym czasie wystąpi w kolejnym filmie. Aktorstwo pochłania ogrom czasu, a jeszcze w tym roku na festiwalach w Wenecji i Toronto widzowie zobaczą dwie produkcji z udziałem wokalisty. Mowa o "My Policeman" oraz "Nie martw się, kochanie".

Napięty grafik Stylesa sprawił, że artysta musiał odrzucić propozycję gry w "Nosferatu", którego premierę zaplanowano na 2023 rok. Piosenkarz niedawno zadebiutował również w MCU. W 2021 roku muzyk zagrał Starfoxa zwanego także Erosem w filmie "Eternals". Artysta w świecie Marvela zaliczył niewielki epizod, jednak większość fanów uniwersum wierzy, że postać wróci w kolejnych produkcjach. 

loader