Zamknij

Harry Styles w samej piżamie na ulicach Londynu. Teledysk do „Late Night Talking” podbije internet?

14.07.2022 13:24

Harry Styles zaprezentował teledysk do najnowszego singla „Late Night Talking”, który promuje jego ostatni, świetnie przyjęty album. Wokalista postanowił zaskoczyć fanów i pojawił się w klipie w… piżamie. I to nie jednej.

Harry Styles
fot. mat. prasowe

Harry Styles podbił ostatnio listy przebojów utworem „As It Was”, który bez wątpienia jest jednym z największych hitów tego roku. Pora na kolejny singiel promujący wydany w maju album „Harry’s House” - „Late Night Talking”.

Harry Styles w samej piżamie. Teledysk do nowego singla „Late Night Talking”

Harry Styles słynie ze swoich ekstrawaganckich stylizacji. W najnowszym teledysku do piosenki „Late Night Talking” wokalista postanowił pokazać się swoim fanom w kolorowych piżamach, czym zgrabnie nawiązał do tytułu singla o nocnych rozmowach.

W klipie możemy zobaczyć Stylesa biorącego udział w bitwie na poduszki czy leżącego w różnych łóżkach. Jedno z nich wyjechało nawet na ulice Londynu, co nie przeszkodziło artyście w świetnej zabawie.

Za reżyserię teledysku odpowiadają Bradley & Pablo, którzy już wcześniej współpracował z Harrym Stylesem. Duet stworzył wideo do przeboju „Watermelon Sugar”. To właśnie ten hit przyniósł brytyjskiemu piosenkarzowi pierwszą nagrodę Grammy w 2021 roku.

Nowy klip ukazał się zaledwie kilka dni przed pierwszym koncertem Brytyjczyka w Polsce. Już 18 lipca Harry Styles wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.