Zamknij

Harry Styles wystąpi w Polsce w ramach "Love On Tour". Kiedy zagra "król popu" i gdzie kupić bilety?

26.08.2022 18:39

Harry Styles, nazywany "nowym królem popu", wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej "Love On Tour 2023". Gdzie i kiedy zobaczymy koncert gwiazdora i jak można kupić bilety?

Harry Styles
fot. screen: Instagram @ Harry Styles

Harry Styles to jeden z najpopularniejszych obecnie brytyjski piosenkarzy, który podbił światowy rynek muzyczny. Nazywany jest przez wiele osób nowym "królem pop" i porównywany do legendarnego Michaela Jacksona. Karierę rozpoczął od udziału w programie "X Factor", wraz z czterema innymi uczestnikami został wcielony do boys bandu One Direction. Grupa podbiła serca nastoletniej publiczności takimi hitami jak "Best Song Ever" czy "What Makes You Beautifull". Po zawieszeniu działalności zespołu w roku 2016 Harry skupił się na karierze solowej, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Styles wydał debiutancki album w roku 2017, płyta rozeszła się w imponującym nakładzie ponad miliona egzemplarzy i został jednym z najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie. Drugie wydawnictwo artysty został trzykrotnie nominowane do nagrody Grammy. Obecnie Harry koncertuje na całym świecie w ramach trasy "Love On Tour", która została przedłużona o kolejne występy. Fani gwiazdora One Direction mają powody do radości, bowiem Styles zagra także w Polsce.

Zobacz także

Harry Styles w Polsce w ramach "Love On Tour 2023": Kiedy i gdzie wystąpi wokalista i jak kupić bilety?

W ramach kontynuacji "Love On Tour" Harry Styles zagra 19 nowych koncertów, między innymi w Polsce.

- Ze względu na duże zainteresowanie, międzynarodowa gwiazda Harry Styles ogłosiła kontynuację "Love On Tour "z 19 nowymi koncertami w Europie oraz nowymi występami w Austin, Chicago i São Paulo, a także zmianę miejsca w Limie w Peru. Wyprodukowana przez Live Nation, 83-dniowa międzynarodowa trasa w 22 krajach obejmie 44 koncerty w najbardziej znanych miejscach Ameryki Północnej, 13 koncertów w Ameryce Łacińskiej oraz 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii - ogłosił organizator wydarzenia, Live Nation.

Harry Styles ma wystąpić w niedzielę, 2 lipca 2023 roku na warszawskim stadionie PGE Narodowy. Fani wokalisty mogą zaopatrzyć się w wejściówki o wiele wcześniej, sprzedaż biletów rusza 1 września 2022 roku o godzinie 10.00. Będzie można je nabyć na stronie ticketmaster.pl. Przed gwiazdą zgromadzona publiczność będzie mogła zobaczyć występ brytyjskiego duetu Wet Leg.